Domů » Bleskovky » Spekulace: Vrcholoví sportovci již nosí iWatch na zápěstí

Spekulace: Vrcholoví sportovci již nosí iWatch na zápěstí

Chystané chytré hodinky od Apple mají být vybaveny spoustou senzorů pro neinvazivní sledování aktivity uživatele, deník Wall Street Journal přišel s informací, že těchto senzorů má být více než deset. Aby jejich funkčnost otestoval v reálném provozu, pozval si Apple do svého sídla v Cupertinu několik profesionálních sportovců z MLB, NHL a NBA, kteří budou mít za úkol v následujících týdnech ladit zejména sportovní funkce chystané novinky.

  

V sídle Apple byl již před měsícem spatřen basketbalista Los Angeles Lakers Kobe Bryant, do testování mají být zapojeni i Dustin Brown z Los Angeles Kings a další sportovci včetně jednoho hráče Boston Red Sox, pochopitelně všichni se Apple zavázali smlouvou o mlčenlivosti a nezveřejňování smluv s Apple. Uvidíme, zdali se jim před samotným představením iWatch podaří udržet jazyk za zuby.

  

Podle posledních zpráv se hodinky od Apple mají masově začít vyrábět již příští měsíc, jejich představení naplánováno na zářiovou keynote společně s iPhone 6 a iOS 8, samotný prodej hodinek od Apple by měl začít již v říjnu. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. Muzu se zeptat na zaklade jakeho zdroje usuzujete, ze bude predstaveni na zariove keynote? Vetsina dohad totiz predpoklada samostatnou keynote v rijnu (samosebou jsou to vsechno jen JPP)…

  • Jakub Karásek

   V říjnu se má rozběhnout komerční prodej, tudíž představení na zářijové keynote (spolu s novými iPhony 6, které budou mít nainstalovanou poslední verzi systému s aplikaci Health) dává největší smysl. Ale jak říkáte, jsou to jenom dohady

  • jakub: cili je to vlastni uvaha, neni to vyctene z nejakeho zdroje, chapu to dobre?

 2. Jan (neregistrovaný)

  Proboha, zjistete si, jak se pise neci jmeno, nez ho napisete. Diky!

 3. Jeho jistě draze pojištěné a zaplacené ruce dostávají o řád jinou hodnotu (nebo aspoň ta jedna):)

 4. a to co má na ruce má být jako ono? Vždyť to jsou nějaký obyčejný zlatý hodinky

  • Poslední co by Apple udělal je dal jim na ruku finální nebo pravý design:) Pokud na tom je něco pravdy, bude to něco typu „engineering sample“ nebo tak něco.

  • To samozřejmě chápu, ale na té fotce já teda vidím, že má klasický hodinky s ručičkama.

  • Džej (neregistrovaný)

   asi dlouhý vedení

 5. No já bych na ruce asi nechtěl nosit stejné hodinky, jako půlka republiky / světa :-/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).