Domů » Bleskovky » Spekulace: Vrcholoví sportovci již nosí iWatch na zápěstí

Spekulace: Vrcholoví sportovci již nosí iWatch na zápěstí

Chystané chytré hodinky od Apple mají být vybaveny spoustou senzorů pro neinvazivní sledování aktivity uživatele, deník Wall Street Journal přišel s informací, že těchto senzorů má být více než deset. Aby jejich funkčnost otestoval v reálném provozu, pozval si Apple do svého sídla v Cupertinu několik profesionálních sportovců z MLB, NHL a NBA, kteří budou mít za úkol v následujících týdnech ladit zejména sportovní funkce chystané novinky.

  

V sídle Apple byl již před měsícem spatřen basketbalista Los Angeles Lakers Kobe Bryant, do testování mají být zapojeni i Dustin Brown z Los Angeles Kings a další sportovci včetně jednoho hráče Boston Red Sox, pochopitelně všichni se Apple zavázali smlouvou o mlčenlivosti a nezveřejňování smluv s Apple. Uvidíme, zdali se jim před samotným představením iWatch podaří udržet jazyk za zuby.

  

Podle posledních zpráv se hodinky od Apple mají masově začít vyrábět již příští měsíc, jejich představení naplánováno na zářiovou keynote společně s iPhone 6 a iOS 8, samotný prodej hodinek od Apple by měl začít již v říjnu. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.