Spekulace: Nový iPhone údajně nabídne 12Mpx fotoaparát a HDR video

Spekulací o novém iPhonu se již vyrojila spousta a mnoho z nich se shoduje na tom, že novinka bude mít lepší fotoaparát s vyšším rozlišením, než generace dosavadní. Poslední zprávy pak mluví o snímači s 12megapixelovým rozlišením, který mimo jiné přinese také lepší výkony při nedostatku světla. Nebude chybět ani možnost pořizování HDR fotografií nebo natáčení HDR videa.

Připomeňme si také stručně i dřívější spekulace – očekává se zejména nový procesor Apple A7, mluví se také o více barevných variantách a nechybí ani zvěsti o menším modelu iPhone Mini. Nedávné dohady dokonce tvrdily, že iPhone 5S/6 přinese i biometrický snímač otisků prstů; nezapomeňme ale, že realita nakonec může být úplně jiná a jedná se veskrze jen o nepodložené informace, nicméně tajně doufáme, že na fotoaparátu Apple skutečně zapracuje.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku