Spekulace: Android 4.4 „KitKat“ by mohl být představen již dnes

Do představení nové verze Androidu možná zbývají už jen hodiny. Podle nejnovějších spekulací bychom se mohli oficiální premiéry dočkat dnes nebo zítra. Tuto zprávu dostali vývojáři aplikace Go Launcher, kteří údajně obdrželi od Google pozvánku na představení „KitKatu“. Ve vzduchu však zůstává otázka, zdali Google tento krok udělá.

Každopádně dlouho už čekat nebudeme. Jestli bude aktualizace představena dnes, zítra nebo za týden, na tom tolik nezáleží.  Představení se tak jako tak blíží mílovými kroky. Kromě Androidu 4.4 můžeme očekávat také premiéru nového referenčního modelu Nexus 5.

Michael Krahulec

3 komentáře

 1. PeePay (neregistrovaný)

  Na FB aj Twitteri uz napisali, ze release sa „odklada“.

  Skor to teda bol asi len vymysel, aby ziskali pozornost.

 2. jecna (neregistrovaný)

  budu to moct soupnout do Nexuse One, Galaxy S2, Nexus 3 (galaxy n.)?

  pokud to pujde do prvniho (asi ano) tak jako vyhody a nevyhody oproti 2.3 to bude mit ? bude to co se tyce rychlosti stejne / lepsi nez to co tam je nebo ne ?

  • Michael Krahulec (neregistrovaný)

   Ahoj. Přesně se neví, jaká zařízení Android 4.4 dostanou, ale pokud srovnáš Android 4.4 s 2.3, tak změny jsou stoprocentní. Android 4.4 bude určitě rychlejší a lepší. Jinak zpět na začátek. Pokud Váš Nexus One, Galaxy S2 a Nexus 3 nedostali nabídku na aktualizace na nový Android (4,4.1,4.2,…), tak s největší pravděpodobností „KitKat“ nedostanete.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *