Sledujte nás na YouTube

Speakr App: Sdílejte co právě posloucháte (iOS, freeware)

České multimediální a designové studio CODE01 (@code01apps) připravilo pro příznivce kvalitní hudby novou aplikaci pro zařízení se systémem iOS, pomocí které lze snadno sdílet na sociální sítě informace o tom, co právě posloucháte a jaká skladba se vám líbí. Po provázání s účty na Facebooku nebo Twitteru už stačí jen jedno kliknutí a obsah se nasdílí. Když tedy posloucháte hudbu v iPhonu nebo iPodu a uslyšíte svoji oblíbenou píseň, o kterou se chcete podělit s přáteli na sociálních sítích, stačí spustit Speakr, který si přehrávanou skladbu načte, vyhledá video na YouTube a dá uživateli možnost přidat vlastní komentář.

-

V dalších verzích autoři chystají propojení se službou Last.fm, zobrazení náhledu YouTube videa před zveřejněním, přidání odkazu do iTunes Store k vašemu příspěvku a širší možnost nastavení sdílených informací. Aplikace Speakr je dostupná v App Store za 0,79 €, tedy zhruba 18 Kč. Další informace najdete na Speakr.com.

Aktualizováno 25. dubna: Aplikace je do 1. května k dispozici zcela zdarma, tak neváhejte a stahujte.

Michal Javůrek

Jeden komentář

  1. Michal Javůrek (neregistrovaný)

    Grafika je pěkná, nápad dobrý, ale sám to asi moc nevyužiju – by mi lidi na Facebooku dali, kdybych je pravidelně spamoval odkazy na to co právě poslouchám.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *