Speakr App: Sdílejte co právě posloucháte (iOS, freeware)

České multimediální a designové studio CODE01 (@code01apps) připravilo pro příznivce kvalitní hudby novou aplikaci pro zařízení se systémem iOS, pomocí které lze snadno sdílet na sociální sítě informace o tom, co právě posloucháte a jaká skladba se vám líbí. Po provázání s účty na Facebooku nebo Twitteru už stačí jen jedno kliknutí a obsah se nasdílí. Když tedy posloucháte hudbu v iPhonu nebo iPodu a uslyšíte svoji oblíbenou píseň, o kterou se chcete podělit s přáteli na sociálních sítích, stačí spustit Speakr, který si přehrávanou skladbu načte, vyhledá video na YouTube a dá uživateli možnost přidat vlastní komentář.

-

V dalších verzích autoři chystají propojení se službou Last.fm, zobrazení náhledu YouTube videa před zveřejněním, přidání odkazu do iTunes Store k vašemu příspěvku a širší možnost nastavení sdílených informací. Aplikace Speakr je dostupná v App Store za 0,79 €, tedy zhruba 18 Kč. Další informace najdete na Speakr.com.

Aktualizováno 25. dubna: Aplikace je do 1. května k dispozici zcela zdarma, tak neváhejte a stahujte.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku