Domů » Bleskovky » Soutěž: Získejte dvě vstupenky na konferenci WebExpo 2012 (vyhlášení)

Soutěž: Získejte dvě vstupenky na konferenci WebExpo 2012 (vyhlášení)

Microsoft nám v rámci mediálního partnerství v soutěži Můj velký třesk věnoval 2 vstupenky na konferenci WebExpo 2012 – přehlídku nejlepších lidí a prací ze světa internetu. Konference proběhne 20. – 22. září 2012 na Vysoké škole ekonomické v Praze. Zapojte se do naší soutěže a buďte u toho!

Soutěž trvá do neděle 16. září, 23:59. V pondělí 17. září ze správných odpovědí vygenerujeme dva výherce, kteří obdrží po jednom vstupu na konferenci WebExpo 2012. Výherce zveřejníme na sociálních sítích a následně je budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu. Zúčastnit se mohou občané České republiky a Slovenska, dopravu si výherce hradí sám.

Soutěž již byla ukončena. Volný vstup na konferenci WebExpo 2012 získavají:

  • Kateřina Václavková
  • Jan Katolický

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).