Soutěž: Vyhrajte Samsung Galaxy S III, Sony Smartwatch či Powermonkey nabíječku

Ve spolupráci se Smarty.cz jsme pro vás připravili soutěž o nadupaný Samsung Galaxy S III, chytré hodinky Smartwatch a záložní nabíječku Powermonkey.

Chcete získat nadupaný smartphone Samsung Galaxy S III, hodinky Sony Smartwatch nebo nabíječku Powertraveller Powermonkey? Zapojte se do naší soutěže, kterou jsme pro vás připravili společně s internetovým obchodem Smarty.cz. Stačí pouze správně odpovědět na tři otázky v soutěžním formuláři a pak už jen doufat, že budete mít štěstí právě vy.

 

Soutěž trvá od pondělí 30. července od 12:45 do pondělí 6. srpna do 23:59. Hlavní výhrou je chytrý telefon Samsung Galaxy S III. Druhý výherce získá hodinky Sony Smartwatch, třetí záložní nabíječku Powertraveller Powermonkey a čtvrtý pak speciální stojan na mobily Spider Breffo od internetového obchodu Smarty.cz. Výherce vyhlásíme v úterý 7. srpna v dopoledních hodinách.

Navštivte stránky Smarty.cz, načerpejte vědomosti a soustřeďte se, protože teď se to opravdu vyplatí!
 

  

Co můžete vyhrát?

1. cena: Samsung Galaxy S III (16 GB, Pebble Blue varianta)
2. cena: hodinky Sony Smartwatch
3. cena: záložní nabíječka Powertraveller Powermonkey (2200 mAh)
4. cena: stojan na mobily Spider Breffo 

   

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a internetový obchod Smarty.cz (provozovatel Smarty CZ a.s.).

2. Soutěž se koná od 30. července 2012, 12:45, do 6. srpna 2012, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.

4. Do slosování o telefon Samsung Galaxy S III, hodinky Sony Smartwatch, záložní nabíječku Powertraveller Powermonkey a stojan Spider Breffo budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vygenerování čtyři výherci, kteří si rozdělí výše uvedené ceny. Následně je budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jména výherců budou zveřejněna formou bleskovky na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Smarty CZ a.s. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 3 dnů od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž již byla ukončena. Výherce zveřejníme 7. srpna v odpoledních hodinách.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku