Soutěž: Vyhrajte Samsung Galaxy S Duos a atraktivní příslušenství

Připravili jsme pro vás další soutěž, ve které můžete získat chytrý telefon Samsung Galaxy S DUOS s podporou dvou SIM karet a celou řadu zajímavého příslušenství pro mobilní zařízení.

Chcete se stát majitelem dualSIM smartphonu Samsung Galaxy S DUOS? Pak není nic jednoduššího, než zkusit štěstí ve vědomostní soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností Sunnysoft, s.r.o., která do soutěže věnovala kromě této novinky i další hodnotné ceny v celkové výši přes 11 tisíc korun.

 

Co je potřeba k tomu, abyste se zapojili do soutěže? Jen pár kliknutí, trocha štěstí a výhra může být vaše. Stačí, když vyplníte své jméno a kontaktní e-mail a správně zodpovíte několik soutěžních otázek. Že si nejste jisti odpověďmi? Pak Vám můžeme jedině doporučit podívat se na webové stránky Sunnysoft, kde najdete nápovědu.

   

A co jaké ceny tentokrát hrajeme?

Společnost Sunnysoft, s.r.o. se specializuje na prodej mobilních telefonů a příslušenství již 13 let. Svoji přidanou hodnotu staví na šíři sortimentu schopnosti dobře a odborně poradit. V síti plně zásobených kamenných prodejen si můžete zboží s vyškoleným prodejcem vyzkoušet a vybrat. Samozřejmostí je výborná skladová dostupnost a rychlá expedice z internetového obchodu.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a internetový obchod Sunnysoft.cz (provozovatel Sunnysoft s.r.o.)

2. Soutěž se koná od 22. října 2012, 08:00, do 29. října 2012, 12:00.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Do slosování o výše uvedené ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vygenerováno sedm výherců, kteří si rozdělí výše uvedené ceny. Následně budou kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jména výherců budou zveřejněna formou bleskovky na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Sunnysoft s.r.o. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž již byla ukončena. Výherce zveřejníme v následujících hodinách.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku