Domů » Články » Soutěž: vyhrajte outdoorové hodinky Honor Watch GS Pro nebo herní smartphone Honor 9X Pro

Soutěž: vyhrajte outdoorové hodinky Honor Watch GS Pro nebo herní smartphone Honor 9X Pro

Ve spolupráci s českým zastoupením společnosti Honor jsme pro vás připravili předvánoční soutěž, ve které můžete získat odolné outdoorové hodinky Honor Watch GS Pro v černé barvě či herní smartphone Honor 9X Pro.

Promo text partnera: Honor Watch GS Pro budou skvělým parťákem pro aktivní sportovce, jež hledají odolné hodinky, na které se mohou i v extrémních podmínkách spolehnout. Vydrží s vámi tempo po dobu až 25 dnů. Hodinky splňují 14 vojenských norem MIL-STD-810G včetně odolnosti vůči extrémním teplotám, vlhkosti apod. a jsou vodotěsné do hloubky 50 metrů. Navíc vám poskytnou řadu užitečných informací o počasí. S Honor Watch GS Pro můžete také přijímat hovory, i když jste zrovna na svahu nebo jedete na kole.

Integrovaný mikrofon a reproduktor vám ušetří potíže s hledáním a vytahováním telefonu Hodinky nabízí více než 100 sportovních režimů. V horách mnohdy oceníte navigaci zpáteční cesty, pomocí níž dojdete do výchozího bodu, i když se nazpět vydáte méně známou trasou. Honor Watch GS Pro mají také zabudovaný barometr a kompas. Honor Watch GS Pro jsou až do Štědrého dne k dostání za akčních 4999 Kč.

Co musíte udělat, abyste jednu z těchto výher získali? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky, které naleznete ve formuláři níže. Pak už je jen nutné, aby se štěstí usmálo právě na vás. Z došlých správných odpovědí vylosujeme dva výherce, kteří získají uvedené ceny.

Honor 9X Pro clanek
Honor 9X Pro
Promo text partnera: Honor 9X Pro je prvním z telefonů značky s unikátním aplikačním obchodem AppGallery. Funguje tedy bez Google. Pyšní se dlouhou výdrží s kapacitou baterie 4000 mAh, výkonným procesorem, 6,59palcovým FullView displejem s ultratenkými rámečky i kvalitním trojitým fotoaparátem. Smartphone pohání procesor Kirin 810 a v základní konfiguraci poskytuje 6 GB RAM a 256 GB úložiště.

Telefon vydrží až 10 hodin nepřetržitého hraní her, či sledování filmů. Nemusíte se ale bát jeho přehřátí, disponuje tzv. Liquid Cooling systémem, který zajišťuje rychlý a efektivní odvod tepla z telefonu. Vybavený je také trojitým fotoaparátem na zadní straně telefonu s rozlišením 48 + 8 + 2 Mpx. Při natáčení je k dispozici stabilizace videa za chodu a za horších světelných podmínek. Přední kamera je vyřešena vyskakovací Pop-Up kamerou. Honor 9X Pro nyní seženete o tisícovku levněji za 5590 Kč.

Zvyšte svou šanci na výhru

Sledujte SMARTmanii na sociálních sítích a zvyšte svou šanci na výhru. Pokud nás už sledujete, nebo začnete sledovat na Instagramu, Facebooku či Twitteru, napište do soutěžního formuláře vaše jméno na dané sociální síti. Za každou sociální síť, kterou ve formuláři vyplníte, budete opakovaně zařazeni do slosování. Pokud tedy vyplníte váš Facebook, Instagram i  Twitter, získáte celkem čtyři soutěžní sloty namísto jednoho.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 4. prosince 2020, 09:00 hodin do 10. prosince 2020, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 4. prosince 2020.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadané soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerování dva výherci, z nichž první získá smartphone Honor 9X Pro (verze s 6 GB RAM a 256GB úložištěm), druhý chytré hodinky Honor Watch GS Pro v černé barvě. Výherci budou Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu smartmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 14 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Svou šanci na výhru můžete zvýšit, pokud začnete sledovat profil smartmania.cz na Instagramu, Facebooku či Twitteru. V tomto případě je nutné do soutěžního formuláře vyplnit vaše jméno na Instagramu, Facebooku nebo Twitteru, abychom mohli ověřit, zda náš profil skutečně sledujete. Za každou vyplněnou sociální síť získáte jeden soutěžní slot. Maximálně tedy můžete získat tři soutěžní sloty navíc k jednomu standardnímu.

9. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail) budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

11. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady, a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

12. V případě, že výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 5 dnů od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

13. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže, či za doručení zprávy o výhře.

14. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Soutěž byla ukončena. Výherce vyhlásíme v pondělí 14. prosince.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.