Soutěž: vyhrajte bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay EQ

Beoplay EQ sand

Ve spolupráci se společností Mobil Pohotovost jsme pro vás připravili soutěž o špičková bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay EQ v barevné variantě Sand, která se na českém trhu prodávají za 9 990 Kč včetně DPH. Kromě špičkového zvuku a technologie ANC sluchátka díky dodávanému pouzdru s podporou bezdrátového nabíjení Qi nabídnou až 20 hodin přehrávání.

Beoplay EQ Sand
Bang & Olufsen BeoPlay EQ v barvě Sand

BeoPlay EQ jsou vyrobena z kvalitních materiálů, jako je eloxovaný hliník. Texturovaný povrch je navíc odolný proti potu (IP54). Komunikaci s telefonem zajišťuje energeticky úsporná technologie Bluetooth 5.2. Na těle sluchátek najdete celkem šest směrových mikrofonů, které zajišťují co nejlepší kvalitu hovorů. Za skvělý zvuk nejen při přehrávání hudby, ale i telefonování, jsme ostatně sluchátka chválili i v naší recenzi.

Beoplay EQ – Adaptive noise cancelling wireless earphones | Bang & Olufsen

Jak se do soutěže zapojit?

1) sledujte profily @smartmaniacz & @mobilpohotovostcz na Instagramu
2) k tomuto příspěvku přidejte komentář – napište nám, jaká je vaše letošní nejoblíbenější písnička

Ze všech došlých komentářů v neděli 12. června ve 20:00 náhodně vygenerujeme jednoho výherce, který získá True Wireless sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay EQ v barevné variantě Sand. Záznam losování tradičně zveřejníme ve Stories na našem Instagramu a Facebooku.

Aktualizováno 13. června: soutěž byla ukončena, výhercem se stal @radek_skotak, kterému tímto gratulujeme. Záznam z losování soutěže je dostupný ve Stories na našem Instagramu.

Autor článku
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku