Soutěž: vyhrajte bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay E8 (3.0)

Grey Mist GG 2

Ve spolupráci se společností Mobil Pohotovost jsme pro vás připravili soutěž o špičková bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay E8 (3.0) v černé barvě, jejichž cena se pohybuje okolo 5 000 Kč. Kromě perfektního zvuku sluchátka nabízejí až 7 hodin na jedno nabití, nicméně díky dodávanému pouzdru s baterií nabídnou celkovou výdrž až 35 hodin. Pouzdro je navíc možné dobíjet bezdrátově z libovolné Qi nabíječky. Samotné nabití sluchátek z nuly na sto zabere přibližně 2 hodiny.

Jedná se o True Wireless špuntová sluchátka s uzavřenou konstrukcí, podporou Bluetooth 5.1, AAC a aptX. Frekvenční rozsah je 20 až 20 000 Hz, impedance 16 Ohm. BeoPlay E8 3.0 rovněž disponují stupněm krytí IPX4 (odolnost vůči stříkající vodě).

Beoplay E8 3rd generation - More compact. More powerful. | Bang & Olufsen

Jak se do soutěže zapojit?

1) sledujte profily @smartmaniacz & @mobilpohotovostcz na Instagramu
2) k tomuto příspěvku přidejte komentář – napište nám, jaká je vaše nejoblíbenější písnička

Ze všech došlých komentářů v neděli 14. listopadu ve 20:00 náhodně vygenerujeme jednoho výherce, který výše uvedená sluchátka v hodnotě 5 000 Kč získá. Záznam losování tradičně zveřejníme ve Stories.

A pozor, celkem proběhnou tři soutěžní kola, vždy o jedny sluchátka BeoPlay E8 3.0. Výherkyní prvního kola se stala @lada.navratilova.5, které tímto gratulujeme. Výhercem druhého soutěžního kola se stal Filip Ducháček (@fidas.duch).

Třetí (a poslední) soutěžní kolo proběhne na začátku prosince.

Autor článku
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku