Soutěž o Nokia Lumia 900: Zístejte finskou královnu s Windows Phone

Ve spolupráci se společností Nokia jsme pro vás připravili soutěž o Nokii Lumia 900 s operačním systémem Windows Phone 7.5. Stačí správně odpovědět na tři otázky a může být vaše.

Chcete získat špičkový smartphone Nokia Lumia 900 (recenze) s operačním systémem Windows Phone 7.5? Zapojte se do naší soutěže, kterou jsme pro vás připravili se společností Nokia Česká republika. Stačí pouze odpovědět na tři jednoduché otázky a doufat, že se štěstí usměje právě na vás.

   

Soutěž trvá až do příštího čtvrtka 26. července, protože právě v tento den do kin vtrhne závěrečný díl trilogie Batman s názvem The Dark Knight Rises. Hlavní výhrou je telefon Nokia Lumia 900 v barvě Cyan; výherce vyhlásíme v pátek 27. července (v podvečer).

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.czNokia Česká republika.

2. Soutěž se koná od 17. července 2012, 07:00 do 26. července 2012, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.

4. Do slosování o telefon Nokia Lumia 900 budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerován jeden výherce, který bude kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jméno výherce bude zveřejněno formou bleskovky na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Údaje poskytnutné účastníkem soutěži budou použity pouze k účelům vyhodnocení soutěže. Údaje nebudou použity pro žádné další marketingové účely.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 3 dnů od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž již byla ukončena a v nejbližší době vyhlásíme výherce.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku