Soutěž o 3 vodotěsná pouzdra Krusell SEaLABox na focení pod vodou nebo u vody

Léto se blíží a situací kdybyste vodotěsné pouzdro ocenili, ať už u moře, na řece nebo u bazénu začne přibývat. Se Sunnysoftem jsme pro vás připravili soutěž o 3 vodotěsná pouzdra.

Léto se blíží a situací kdybyste vodotěsné pouzdro ocenili, ať už u moře, na řece nebo u bazénu začne přibývat. S obchodem Sunnysoft jsme pro vás připravili soutěž o 3 vodotěsná pouzdra SEaLABox špičkové kvality a kompaktních rozměrů, se kterými můžete váš mobil u vody bez obav používat.

  

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a společnost Sunnysoft s.r.o.

2. Soutěž se koná v termínu od 19. června 2012, 07:00 do 24. června 2012, 23:59

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska

4. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerována trojice výherců, které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Sunnysoft s.r.o. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 48 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž již byla ukončena.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku