Soutěž o 3 sady 3G mobilního internetu od U:fona na rok zdarma

Potřebujete být v dosahu internetu i na cestách? Ve spolupráci s operátorem U:fon jsme pro vás připravili soutěž o 3 předplacené sady mobilního internetu na rok zdarma.

Potřebujete být v dosahu internetu i na cestách? Rádi pobýváte na chatě či chalupě, ale omezuje vás fakt, že tam nemáte připojení? Ve spolupráci s operátorem U:fon jsme pro vás připravili soutěž o 3 předplacené sady mobilního internetu na rok zdarma. Díky vylepšeným parametrům sítě nyní patří 3G mobilní internet od U:fona k nejlepším na trhu. Pro účast v soutěži stačí vyplnit krátký soutěžní formulář a zodpovědět soutěžní otázky.

Mobilní internet od U:fona znamená, že jej můžete využívat všude tam, kde jej potřebujete. Stále se ale jedná o klasické připojení počítače přes modem. Modem je velmi malý a připojuje se přes USB, takže je opravdu snadno přenosný – ať už spolu s počítačem v případě, že používáte notebook, tak tehdy, když si ho nosíte s sebou samostatně a připojujete jej do různých počítačů podle toho, kde se právě nacházíte.

  

Popis výhry: 3G mobilní internet na rok zdarma 

3G mobilní internet od U:fona se vyznačuje vyšší kvalitou, flexibilitou a rychlostí. Nabídka jednotlivých služeb je šitá na míru Vašim individuálním potřebám. Mobilní internet od U:fona se tak stává dostupným pro každého. Výherní balíček obsahuje USB modem (Celot K300) s předplaceným internetem na rok zdarma.

Celot K300

  • Jednoduchý a praktický modem s možností připojit externí anténu
  • Jednoduché ovládání v aplikaci připojení
  • Sledování rychlosti, objemu přenesených dat, kvality signálu

  

Snadná instalace  – kompatibilní s operačními systémy Win2000, WinXP, WinVista(32/64bit), Windows7(32/64bit) a MAC.

Výherní předplacený balíček 3G mobilní internet od U:fona je vůbec prvním internetovým tarifem na kredit. Jedná se o stejný princip, jako u předplacených karet pro mobilní volání. Tato forma 3G Mobilního internetu je pro cestování či občasné využití mimo místo bydliště (např. na chatě) velmi vhodná.

Lhůta pro internet na rok zdarma začíná běžet od prvního dne aktivace. Po skončení účtovacích prázdnin si uživatel může vybrat sazbu 29 Kč na den nebo zvolit 9,90 Kč na hodinu. Na uživatele není připravená žádná nepříjemnost v podobě uzavírání smlouvy, neplatí žádný paušál. Zákazník platí pouze tolik, kolik skutečně „prosurfuje“.

Obvyklá rychlost 400-700 kb/s (v ideálních podmínkách až 3,1 MB). Uživatelé navíc získají denní FUP 1 GB, který představuje nejlepší hodnotu na současném trhu. USB modemy se po připojení do počítače automaticky jednoduše nainstalují.

Operátor U:fon je schopen jako jediný v ČR dodávat kvalitní mobilní internet 3G pro více než 90% populace. Díky CDMA technologií tak na rozdíl od ostatních mobilních operátorů pokrývá i část s menší hustotou obyvatelstva, než jsou velké aglomerace. Další informace najdete zde.

Pravidla soutěže

1. Soutěž pořádá server SmartMania.cz ve spolupráci se společností MobilKom, a.s.

2. Soutěž se koná od 12. července 2012 15:00 do 19. července 2012 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vygenerováni tři výherci, kteří budou kontaktování na uvedeném e-mailu.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti MobilKom, a.s. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti MobilKom, a.s. a tým PR agentury Just Communication.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Soutěž již byla ukončena. Výherce vyhlásíme v bleskovce na SmartMania.cz.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku