Domů » Články » Soutěž o originální komiksové kryty Marvel pro Samsung Galaxy S10+

Soutěž o originální komiksové kryty Marvel pro Samsung Galaxy S10+

Ve spolupráci s českým zastoupením společnosti Samsung pro vás máme soutěž o originální komiksové kryty Marvel pro vlajkový model Samsung Galaxy S10+. Celkem soutěžíme o šest různých krytů z limitované edice Marvel Avengers.

Po nasazení krytu na váš smartphone Galaxy S10+ dojde automaticky ke stažení unikátního systémového motivu, který kompletně změní grafiku, barvy i tapetu. Ta je navíc animovaná, díky čemuž telefon s komiksovým pouzdrem ještě více vynikne. Navíc s tímto krytem získáte speciální obsah do hry Marvel Ultimate Fight.

Soutěž o originální komiksové kryty Marvel pro Samsung Galaxy S10+
Soutěž o originální komiksové kryty Marvel pro Samsung Galaxy S10+

O co tedy přesně hrajeme? 1x kryt Avengers Comics, 1x kryt Iron Man, 1x kryt Spider-Man, 1x kryt Captain America, 1x kryt Marvel Comics a 1x kryt Marvel Logo. Všechny soutěžní kryty jsou určené pouze pro Samsung Galaxy S10+, nicméně zakoupit je můžete i pro modely Galaxy S10 a Galaxy S10e. Kryty jsou vyrobeny z pevného lesklého plastu.

Jak můžete získat výhru?

Tentokrát není potřeba odpovídat na žádné soutěžní otázky :-) Nicméně pro získání výhry přece jenom drobnou aktivitu budete muset vyvinout – stačí pouze, abyste začali sledovat náš profil @smartmania.cz na Instagramu a následně vyplnili formulář níže.

Samsung Marvel kryty

Galerie: Marvel kryty pro Galaxy S10+

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 2. června 2019, 19:30 a končí po dosažení 299. odpovědí, nejpozději však 13. června 2019, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), přihlásí se k odběru našeho profilu @smartmania.cz na Instagramu a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Kryt Avenger Comics získá ten, jehož odpověď dorazí 29. v pořadí, kryt Iron Man získá 59. v pořadí, kryt Spider-Man získá 79. v pořadí, kryt Captain America získá 129. v pořadí, kryt Marvel Comics získá 199. v pořadí a kryt Marvel Logo získá 299. v pořadí.

6. Každý výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru P. Novák (příklad) bude po ukončení soutěže zveřejněno v závěru tohoto článku.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, název Instagram profilu, adresa a e-mail) budou využity pouze pro zaslání výhry.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy například na místo výherce s 49. správnou odpovědí připadne výherce s 50. správnou odpovědí).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili v tomto článku.

Galerie příslušenství, které si k řadě Galaxy 10 můžete pořídit

K modelové řadě Samsung Galaxy S10 si můžete pořídit celou řadu příslušenství. To zahrnuje nejen limitovanou edici Marvel krytů, ale také klasická ochranná pouzdra, kryty s diodami či robustní ochranná pouzdra. Pořídit si můžete i duální bezdrátovou nabíječku Samsung Wireless Charger Duo Pad. Kompletní přehled originálního příslušenství najdete v tomto samostatném článku.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.