Domů » Články » Velký přehled příslušenství pro Samsung Galaxy S10

Velký přehled příslušenství pro Samsung Galaxy S10

Samsung na českém trhu před nedávnem začal prodávat nové smartphony z modelové řady Galaxy S10. Tu tvoří celkem tři novinky – Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+. Jihokorejský gigant tradičně nabízí i originální příslušenství, které si k novinkám můžete dokoupit. Jde o ochranná pouzdra, powerbanku a bezdrátovou nabíječku.

Zadní kryt LED Cover

V přehledu příslušenství začneme zadním kryt LED Cover, který nabízí zajímavé světelné efekty s přizpůsobitelnými ikonami na zadní straně telefonu. Zadní kryt LED Cover je k dispozici v černé a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 290 Kč.

Samsung Galaxy S10 LED cover
Samsung Galaxy S10 LED cover

Kožené pouzdro Leather Cover

Druhou novinkou je kožené pouzdro Leather Cover vyrobené z telecí kůže a doplněné kovovými tlačítky. K dispozici je v sedmi barvách – černé, bílé, šedé, zelené, žluté, námořnické modré a červené. Součástí pouzdra je i praktická kapsička na kartu. Doporučená maloobchodní cena je 1 190 Kč.


Samsung Galaxy S10 Leather cover
Samsung Galaxy S10 Leather cover

Powerbanka s bezdrátovým nabíjením

Pokud jste často na cestách, určitě oceníte možnost stylového bezdrátového dobíjení, které vám umožní nová powerbanka. Oproti předchozím generacím nabízí větší svobodu při nabíjení telefonu a současně umožňuje dobíjet dvě zařízení najednou.

Galaxy Watch Active

Díky technologii Fast Wireless Charging (standard Qi) a kapacitě 10 000 mAh nabijete své zařízení rychle a pohodlně. K nabíjení můžete v případě potřeby samozřejmě použít i kabel. K dispozici je ve stříbrné a růžové barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 290 Kč.

Průhledné flipové pouzdro Clear View Cover

Průhledné flipové pouzdro Clear View Cover vám umožňuje prohlížet oznámení a ovládat hudbu bez nutnosti jeho otevření. Na výběr máte z černého, bílého a žlutého barevného provedení. Doporučená maloobchodní cena je 1 290 Kč.

Samsung Galaxy S10 Clear View Cover
Samsung Galaxy S10 Clear View Cover
S10 kryty Marvel 05
Clear View Cover pro Galaxy S10

Flipové pouzdro LED View Cover

Další flipové pouzdro LED View Cover se umí rozsvítit vámi zvolenými LED ikonami a upozorní vás na důležité notifikace. Jeho součástí je také praktická kapsička na kartu schovaná na vnitřní straně. Vybírat můžete mezi černou, bílou a pro modely Galaxy S10 a S10+ i zelenou barvou. Doporučená maloobchodní cena flipového pouzdra LED View Cover je 1 490 Kč.

Flipové pouzdro LED View Cover
Flipové pouzdro LED View Cover
S10 kryty Marvel 03
LED View Cover pro Galaxy S10

Ochranný zadní kryt Protective Standing Cover

Odolný ochranný kryt Protective Standing Cover chrání váš telefon před nárazy a pády. Díky zadnímu stojánku také umožňuje naklonit položený telefon do dvou různých úhlů, například pro sledování filmů.

Samsung Galaxy S10 Protective Standing cover
Samsung Galaxy S10 Protective Standing cover

Kryt je certifikován vojenským standardem MIL-STD-810G a ustojí tedy i drsnější zacházení. Pro model Galaxy S10e je k dispozici v modré a bílé barvě, pro Galaxy S10 a S10+ v černém nebo stříbrném provedení. Doporučená maloobchodní cena je 899 Kč.

S10 kryty Marvel 07
Protective Standing Cover

Silikonový kryt Silicone Cover

Silikonové pouzdro v pastelových odstínech černé, bílé, modré, žluté, neonově růžové, zelené a námořnické modré pro základní ochranu telefonu. Jeho doporučená maloobchodní cena je 599 Kč.

Silikonový kryt pro Galaxy S10
Silikonový kryt pro Galaxy S10

Jednoduché pouzdro Clear Cover

Pokud chcete zachovat původní design vašeho Galaxy S10 bez zásahů, doporučujeme sáhnout po pouzdře Clear Cover. K dispozici je pro modely Galaxy S10 a S10+ za doporučenou maloobchodní cenu 349 Kč.

Samsung Clear Cover je jednoduché ochranné pouzdro pro Galaxy S10
Samsung Clear Cover je jednoduché ochranné pouzdro pro Galaxy S10

Duální bezdrátová nabíjecí podložka

Jste-li kromě některého z modelů Galaxy S10 majitelem také majitelem chytrých hodinek od Samsungu, můžete obě zařízení nabíjet společně. Duální bezdrátová nabíjecí podložka totiž dobije jak váš telefon, tak i hodinky.

Duální bezdrátová nabíječka Samsung Wireless Charger Duo Pad
Duální bezdrátová nabíječka Samsung Wireless Charger Duo Pad

K bezdrátovému dobíjení se využívá technologie Fast Wireless Charging 2.0 (standard Qi). V prodeji je v černé a bíle barvě a její doporučená maloobchodní cena je 2 190 Kč.


Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pet
Anonym
pet

bral bych rezacku kterou bych uriznul spodni ramecek :-)

uni
Uživatel
uni

Konečně někdo „zkopčil“ kožená pouzdra od Apple vez těch hnusný výřezů na čudly!
Celkově pěkná nabídka pouzder, toto se Samsungu rozhodně povedlo.