Domů » Bleskovky » Sony zřejmě chystá vylepšenou Xperii Z s čipem Qualcomm 800

Sony zřejmě chystá vylepšenou Xperii Z s čipem Qualcomm 800

Společnost Sony slaví se svou vlajkovou lodí Xperia Z (recenze) úspěch a zdá se, že bychom se v dohledné době měli dočkat vylepšené verze, kterou bude namísto čtyřjádrového čipu Snapdragon S4 Pro (1,5 GHz) pohánět výkonnější quad-core procesor Snapdragon 800. Tuto informaci na svém twitteru prozradil Eldar Murtazin. Ten měl dokonce možnost si s vylepšenou Xperií Z krátce pohrát a podle něj je telefon skutečně velice rychlý.

Sony má v dohledné době naplánované hned dvě tiskové konference; ta první se bude konat už zítra v Mnichově a druhá pak 4. července v Paříži. Představen by zde měl být nový model s kódovým označením Honami, jež bude rovněž lákat na pohádkovou výbavu v čele s čipem Snapdragon 800 (více informací).

 Údajný snímek Sony i1 Honami

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

10 komentářů

  1. Mám pocvit, že výkon není zrovna to, na co si uživatelé stěžují…

  2. Velda (neregistrovaný)

    Takže říkáte, že 4jádrový procesor vymění za quad-core procesor, jo? :-D :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).