Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z3 Tablet Compact se objevuje na první fotografii: Bude odolný proti vodě

Sony Xperia Z3 Tablet Compact se objevuje na první fotografii: Bude odolný proti vodě

Existenci chystaného tabletu Xperia Z3 Tablet Compact od Sony omylem potvrdil v minulém týdnu manuál k dokovací stanici, nyní se přímo na facebookové stránce japonského výrobce objevil snímek malého tabletu a také neznámých chytrých hodinek. Vzhledem k tomu, že je fotografie pořízena u vody, můžeme předpokládat, že podobně jako poslední vlajkové smartphony od Sony, budou i tato dvě nová zařízení voděodolná.

  

Bohužel o tabletu prozatím nic nevíme, snad jen, že by se úhlopříčka jeho displeje měla pohybovat mezi 7 a 8 palci. Chytré hodinky mají s pořadovým číslem 3 navázat na řadu Sony Smartwatch a stejně jako první dvě generace mají přijít s vlastní softwarovou platformou od Sony, Android Wear se tak nejspíše konat nebude. Oficiální informace o této dvojici produktů se nejspíše dozvíme již příští středu, na kdy má Sony v rámci veletrhu IFA naplánovanou tiskovou konferenci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Mauik (neregistrovaný)

    dufam, ze to je chlapik s extramalymi rukami. 7 palcov s QHD a 6mm hrubkou by sa mozno szislo :-)

  2. Matěj Kaňok (neregistrovaný)

    No tak já počítám že to bude spíše těch 7,9″ či přímo 8″ protože 7 palcový je malý a 8″ je tak akorát.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *