Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z3 a Z3 Compact: Premiéra už 3. září těsně před veletrhem IFA?

Sony Xperia Z3 a Z3 Compact: Premiéra už 3. září těsně před veletrhem IFA?

Příchod Xperie Z3 a menšího bratříčka Z3 Compact je poslední době horkým tématem. Drtivá většina úniků a spekulací naznačuje, že zařízení budou představena v září na berlínském veletrhu IFA. Ačkoliv společnost Sony zatím svoji přítomnost na veletrhu nepotvrdila, podle serveru XperiaBlog budou novinky od japonského giganta přestaveny právě v Berlíně.


Sony Xperia Z3 na uniklých snímcích

Sony údajně telefony představí na tiskové konferenci, která se uskuteční dva dny před začátkem veletrhu IFA, tedy 3. září. Představení nových produktů těsně před významným veletrhem není ve světě technologií ničím neobvyklým.

    

Podle dosud známých spekulací má být tloušťka modelu Xperia Z3 rovných 7 mm, bude tak o milimetr tenčí než Galaxy S5 a Xperia Z2. Specifikacemi by se ale od zmíněné Z2 příliš lišit neměla, očekává se 5,15″ displej s Full HD rozlišením, 20,7 Mpx fotoaparát, 3 GB paměti RAM a čtyřjádrový Snapdragon 801 taktovaný na 2,5 GHz. Z3 Compact pak bude mít 4,5″ HD displej, 2GB RAM a stejný procesor. V případě varianty Z3 Compact se spekuluje i o přítomnosti Full HD rozlišení. Veletrh IFA 2014 se bude konat v Berlíně 5. až 10. září a naše redakce zde samozřejmě nebude chybět.


Sony Xperia Z3 Compact

Tomáš Mrázek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).