Sledujte nás na YouTube

Sony Xperia Z1 Compact zlevňuje, cena atakuje hranici 10 000 Kč

V únoru letošního roku se na českém trhu začal prodávat povedený smartphone Xperia Z1 Compact od Sony (recenze). V době uvedení na trh se cena pohybovala okolo 15 000 Kč včetně DPH; dva měsíce od zahájení prodeje už ale telefon začíná atakovat hranici 10 000 Kč a Xperia Z1 Compact se tak jeví jako velmi zajímavá koupě.

Graf ceny pro Xperii Z1 Compact poskytuje Heureka.cz

Tato cena platí pro telefony z evropské distribuce, v případě oficiálního prodejního kanálu pro Českou republiku je zhruba o 1 500 Kč vyšší. Xperia Z1 Compact nabízí nejen velmi výkonný hardware, ale také voděodolné tělo, takže se nemusíte bát, když vám spadne do bazénu nebo zmokne.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

4 komentáře

 1. mid (neregistrovaný)

  Kdybych nemel doposud coby do kompaktnosti a vybavy plne dostacujici Xiaomi Mi2s urcite bych měl toto Sony v hledacku.

 2. zdennnoo (neregistrovaný)

  Proč by nezlevnil když už se blíží Sony Xperia Z2 compact !!!!

 3. di (neregistrovaný)

  Navzdory zdejším diskutérům, mrňavý displeje zřejmě nejsou v dostatečné oblibě:)

 4. Martin (neregistrovaný)

  Na deset ale pokud nechces sedivku stejne musis jeste 2000 prihodit. I kdyby se kupovala hodne. tak stejne musi zlevnit jelikoz Z1 musi slevnit tak musi i Z1 compact… Kvuli prichodu Z2.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *