Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z1 Compact zlevňuje, cena atakuje hranici 10 000 Kč

Sony Xperia Z1 Compact zlevňuje, cena atakuje hranici 10 000 Kč

V únoru letošního roku se na českém trhu začal prodávat povedený smartphone Xperia Z1 Compact od Sony (recenze). V době uvedení na trh se cena pohybovala okolo 15 000 Kč včetně DPH; dva měsíce od zahájení prodeje už ale telefon začíná atakovat hranici 10 000 Kč a Xperia Z1 Compact se tak jeví jako velmi zajímavá koupě.

Graf ceny pro Xperii Z1 Compact poskytuje Heureka.cz

Tato cena platí pro telefony z evropské distribuce, v případě oficiálního prodejního kanálu pro Českou republiku je zhruba o 1 500 Kč vyšší. Xperia Z1 Compact nabízí nejen velmi výkonný hardware, ale také voděodolné tělo, takže se nemusíte bát, když vám spadne do bazénu nebo zmokne.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentáře

 1. mid (neregistrovaný)

  Kdybych nemel doposud coby do kompaktnosti a vybavy plne dostacujici Xiaomi Mi2s urcite bych měl toto Sony v hledacku.

 2. zdennnoo (neregistrovaný)

  Proč by nezlevnil když už se blíží Sony Xperia Z2 compact !!!!

 3. di (neregistrovaný)

  Navzdory zdejším diskutérům, mrňavý displeje zřejmě nejsou v dostatečné oblibě:)

 4. Martin (neregistrovaný)

  Na deset ale pokud nechces sedivku stejne musis jeste 2000 prihodit. I kdyby se kupovala hodne. tak stejne musi zlevnit jelikoz Z1 musi slevnit tak musi i Z1 compact… Kvuli prichodu Z2.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).