Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z1 Compact zlevňuje, cena atakuje hranici 10 000 Kč

Sony Xperia Z1 Compact zlevňuje, cena atakuje hranici 10 000 Kč

V únoru letošního roku se na českém trhu začal prodávat povedený smartphone Xperia Z1 Compact od Sony (recenze). V době uvedení na trh se cena pohybovala okolo 15 000 Kč včetně DPH; dva měsíce od zahájení prodeje už ale telefon začíná atakovat hranici 10 000 Kč a Xperia Z1 Compact se tak jeví jako velmi zajímavá koupě.

Graf ceny pro Xperii Z1 Compact poskytuje Heureka.cz

Tato cena platí pro telefony z evropské distribuce, v případě oficiálního prodejního kanálu pro Českou republiku je zhruba o 1 500 Kč vyšší. Xperia Z1 Compact nabízí nejen velmi výkonný hardware, ale také voděodolné tělo, takže se nemusíte bát, když vám spadne do bazénu nebo zmokne.

Sony Xperia Z1 Compact: Videorecenze a vodní test

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

 1. mid (neregistrovaný)

  Kdybych nemel doposud coby do kompaktnosti a vybavy plne dostacujici Xiaomi Mi2s urcite bych měl toto Sony v hledacku.

 2. zdennnoo (neregistrovaný)

  Proč by nezlevnil když už se blíží Sony Xperia Z2 compact !!!!

 3. di (neregistrovaný)

  Navzdory zdejším diskutérům, mrňavý displeje zřejmě nejsou v dostatečné oblibě:)

 4. Martin (neregistrovaný)

  Na deset ale pokud nechces sedivku stejne musis jeste 2000 prihodit. I kdyby se kupovala hodne. tak stejne musi zlevnit jelikoz Z1 musi slevnit tak musi i Z1 compact… Kvuli prichodu Z2.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).