Domů » Bleskovky » Sony Xperia XR na nových snímcích: Konečně s odlišným designem

Sony Xperia XR na nových snímcích: Konečně s odlišným designem

Japonské Sony plánuje rozšířit řadu svých modelů o další přírůstek s označením Xperia XR. Už před dvěma týdny se na internetu objevily první fotografie testovacího prototypu, dnes pro vás máme další rendery, které zveřejnil známý leaker @OnLeaks. Výrobce již rozeslal pozvánky na tiskovou konferenci v rámci veletrhu IFA, která se odehraje ve čtvrtek 1. září od 13:00; dá se tedy předpokládat, že Xperia XR bude mít premiéru právě na této akci.

Novinka konečně přijde s odlišným designem a nově zveřejněné snímky naznačují, že se rozhodně máme na co těšit. Několik let používaný OmniBalance design už zkrátka začal nudit a chtěl to nový nápad.

O zobrazování se postará 5,1″ displej (zřejmě s Full HD rozlišení), přední i zadní fotoaparát mají být schopné zaznamenávat video ve 4K rozlišení. Xperia XR má být také prvním smartphonem v portfoliu Sony, který bude vybaven portem USB-C.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments