Domů » Bleskovky » Sony v Berlíně představí Xperii Z3, Z3 Compact a 8″ Z3 Tablet Compact

Sony v Berlíně představí Xperii Z3, Z3 Compact a 8″ Z3 Tablet Compact

Společnost Sony má v Berlíně na 3. září od 16:00 naplánovanou tiskovou konferenci, na které představí několik nových zařízení. Dočkat bychom se měli nového vlajkového smartphonu Xperia Z3, který ale oproti Xperii Z2 příliš mnoho inovací nenabídne. Velký model doplní ještě zmenšená varianta Xperia Z3 Compact a na své si přijdou i příznivci tabletů, jelikož by zde Sony mělo odhalit ještě osmipalcový model Xperia Z3 Tablet Compact (více informací).

Na tiskové konferenci v Berlíně nebude chybět ani naše redakce, abychom vám mohli přinášet aktuální informace, tak nás nezapomeňte sledovat. Sony na premiéru tří nových modelů láká také prostřednictvím nově zveřejněného videa, které toho sice tolik neprozradí, ale už nyní víme, že by trojlístek zařízení měl být odolný vůči vodě.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).