Domů » Bleskovky » Sony údajně příští pondělí představí nový telefon: Bude to Xperia Z4 nebo Xperia Z3 Neo?

Sony údajně příští pondělí představí nový telefon: Bude to Xperia Z4 nebo Xperia Z3 Neo?

Nová vlajková loď Sony Xperia Z4 byla očekávána již na lednovém veletrhu CES, japonský výrobce si však její odhalení nechává na později. Žádné předpokládané datum nebylo dosud oznámeno, nyní však japonské zdroje přichází s informací, že se Sony chystá představit nové zařízení 20. dubna, tedy již příští pondělí.

  

Podle posledních spekulací by mohla být v tento den představena nová vlaková loď společnosti, nemá se však jednat o očekávanou Xperii Z4, ale pouze o lehce modifikovaný aktuální top model s názvem Xperia Z3 Neo.

 

Sony dosud vypouštělo své vlajkové lodě s půlroční periodou, což mělo následek minimum inovací mezi jednotlivými modely, od letošního roku tak zřejmě dojde k lehké obměně strategie – nová vlajková loď jednou ročně a mezi tím vypuštění lehce aktualizovaného modelu s přízviskem Neo. Samotná Xperia Z4 by mohla být představena v září na veletrhu IFA v Berlíně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Polovina uvedených přístrojů je lehká obměna?:)

 2. pet (neregistrovaný)

  podle vzhlkedu spis neo. stale ma mega raqmecky nad displejem takze zadne zlepseni

 3. a bude to mat este stale system zo stredoveku 4. generacie, alebo nebodaj tam sony da uz 5.0 aby na vianoce tam mohol dat 2.1?? to nevymyslis to je android

  • No tak zrovna Sony, si na Androidu 5 dává v celku záležet, a mimo jiné bude aktualizovat asi nejvíce telefonů ze všech výrobců. Btw ale kdo by o Android 5 stál, s tím jakej paskvil to je, a kolik zařízení kvůli němu přestalo fungovat, nebo se staly na půl použitelnými…

  • JaroB (neregistrovaný)

   No SONY nikdy iOS nemalo takže systém z roku 2007 nemá a nebude mať …našťastie

   Od 2007 sa na tom trápnych ikonách nič nezmenilo a ty tu vypisuj o zastaranom systéme :D

  • nemat tyzden po vydani noveho systemu, ten system v telefone je nie len hanba ale neskutocna urazka spotrebitela..ale ked si to svojvolne kupis, urazas tym akurat seba…to nevymyslis to je adnroid

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).