Domů » Bleskovky » Sony Tablet S se dočkal aktualizace na Android 4.0

Sony Tablet S se dočkal aktualizace na Android 4.0

Společnost Sony včera začala uvolňovat aktualizaci na novou verzi operačního systému Android 4.0 pro zařízení s označením Tablet S. Všem majitelům by se v nejbližších dnech měla na displeji objevit notifikace, která na možnost stažení OTA update upozorní.

Sony Tablet S 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)

Porovnat ceny >>

Kromě Androidu 4.0 se můžete těšit na vylepšenou obrazovku uzamčeného zařízení, ze které můžete přímo přistupovat k notifikacím či fotoaparátu, panoramatický režim focení, vylepšenou galerii (editace fotografií, přímý přístup na paměťovou kartu), možnost vytváření složek na hlavní obrazovce, upravený webový prohlížeč nebo možnost vytváření screenshotů.

Kompletní seznam novinek si můžete prohlédnout v následujícím videu

Android 4.0 available for Sony Tablet S

Zdroj 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Ono se něco od Sony prodává?:-)

  2. JoVym (neregistrovaný)

    jo prodava :-), mam ho doma, tak jsem zvedavej, kdy se mi ukaze moznost aktualizace na ICSko

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).