K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Sony omylem prozradilo podobu Xperia Z4 Tabletu: Premiéra příští týden

Sony omylem prozradilo podobu Xperia Z4 Tabletu: Premiéra příští týden

Je téměř jisté, že nový vlajkový smartphone Xperia Z4 nebude na MWC představen – Sony jeho premiéru chystá na později (březen/duben). I přesto bude na stánku Sony v Barceloně co obdivovat. Výrobce před několika okamžiky omylem zveřejnil obrázek a název nového produktu Xperia Z4 Tablet ve vlastní aplikaci Xperia Lounge. I když zmínka o tabletu během několika okamžiků zmizela, řada zahraničních webů ž tuto informaci zpracovala a nyní víme, že Sony Xperia Z4 Tablet by měl být představený v úterý 3. března.


Xperia Z4 Tablet na prvním renderu

Hardwarové parametry si zatím můžeme pouze domýšlet. Sony se v popisku chlubí přítomností displeje s 2K rozlišením (2560 × 1440 px) Spekuluje se také o přítomnosti nového 64bitového octa-core procesoru Snapdragon 810, který by měly doplnit 3 GB operační paměti. Sympatická by měla být také samotná tloušťka a doufejme, že výrobce nezapomene ani na voděodolné tělo.


Aplikace Xperia Lounge předčasně prozradila příchod nového tabletu

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

8 komentářů

 1. lister0 (neregistrovaný)

  „Omylem…“, vážně si někdo ještě dnes může myslet, že to bylo zveřejněno omylem? Každý vi, že každý takový úlet informací vyvolá zájem médií a ty následně o značce a produktu napíšou a už to jede :)

 2. Johny (neregistrovaný)

  Ohýbat bych ji nezkoušel, ale vypadá dobře :) Líbí se mi designy od sony.

 3. nepliget (neregistrovaný)

  2048 × 1080 rozliseni snad neni 2K…

 4. grco (neregistrovaný)

  Mobilní divize Sony končí, tohle bude asi její poslední kousek. Další předraženej krám.

  • Jirka.S (neregistrovaný)

   Hovno končí, zjisti si více informací, je v červených číslech, zatím Sony oficiálně neohlasilo že prodává mobilní divizi.

  • Silver (neregistrovaný)

   Sony je konečně v mobilech v plusu a co se týká konce divize tak sony potvrdilo, že toto jsou jen fámy mediích (a začíná kvůli toho soudní tahanice, protože to může ohrozit jméno firmy a prodeje)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *