Domů » Bleskovky » Sony Nexus X zachycen na prvních fotografiích, jak se vám líbí?

Sony Nexus X zachycen na prvních fotografiích, jak se vám líbí?

Nejen LG chystá další referenční smartphone modelové řady Nexus, připojit by se měli i další výrobci a jedním z nich se pravděpodobně stane i Sony. Svědčí o tom nově uniklé fotografie prototypu zařízení s označením Nexus X, které by mělo být oficiálně představeno v následujících týdnech.

 

O hardwarových parametrech toho zatím příliš mnoho nevíme, ale dočkat bychom se měli minimálně dvoujádrového procesoru, 1 GB RAM, 8Mpx fotoaparátu s přisvětlovací diodou či 4,6″ displeje s HD rozlišením. Na levém boku telefonu je vidět microUSB konektor a také trojice pinů, která zřejmě bude sloužit pro komunikaci s příslušenstvím (dokovací stanice, stojánek…). Nevylučujeme, že se může jednat o podvrh, nicméně fotografie působí poměrně důvěryhodným dojmem, tak uvidíme, zda se brzy dočkáme oficiální premiéry nebo o tomhle zajímavém kousku už nikdy neuslyšíme.

Aktualizováno 20. října: Autor fotografií se sám přihlásil a informoval, že se jedná o podvrh. Zároveň zveřejnil postup, jak obě „fotografie“ vytvořil. Celý proces mu zabral přes 13 hodin, podařilo se mu nachytat stovky novinářů a na výsledek Sony Nexus X nyní Google vrací přes 90 000 výsledků.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments