Domů » Bleskovky » Sony nabídne 50 GB v cloudu pro majitele modelů Xperia

Sony nabídne 50 GB v cloudu pro majitele modelů Xperia

Není to tak dávno, kdy se na pulty obchodů opět dostaly telefony samostatného výrobce Sony. Prodeje společnosti jsou obstojné a určitě má co nabídnout. Konkurence na tom však není jinak a tak se japonský gigant poněkolikáté snaží nalákat potencionální zákazníky nějakým bonusem. Již dříve poskytl majitelům zařízení Xperia exkluzivně nějakou aplikaci nebo obsah do ní (např. Call of Duty: Black Ops Zombies). Nyní bylo uzavřeno partnerství s cloudovým úložištěm Box, kdy všichni majitelé telefonů Sony i Sony Ericsson (zde tvoří výjimku přístroje řady Xperia X10) dostanou zdarma 50 GB prostoru pro svá data.

Jediné, co uživatelé musí udělat, je zaregistrovat se prostřednictvím svého Xperia zařízení a to učinit nejpozději do 31. prosince 2013. Podobnou nabídkou již lákal uživatele i výrobce HTC, jenž pro změnu poskytl svým zákazníkům 25 GB místa na Dropboxu. Stejnou velikost úložiště nabízí i Microsoft, který ho dává majitelům všech Windows Phone přístrojů. Nelze než doufat, že tento trend se bude dále rozšiřovat, jelikož se bezesporu jedná o velmi užitečnou věc.


Zdroj


Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
mino
Uživatel
mino

Ved to bolo uz minuly rok

Majer (neregistrovaný)
Anonym
Majer (neregistrovaný)

To je tak, kdyz si to neumi poradne prelozit z anglictiny :D Jde jen o prodlouzeni smlouvy mezi Sony a Box :D

martan1981
Uživatel
martan1981

Zial je to tak. Trosku smutne ze uz aj na smartmanii sa to deje. Kym to mal pod palcom iba Jirko, uroven bola vyssia.

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma

Martan1981: SmartManii teď dělá podstatně více lidí, protože v jednom se to prostě nedalo stíhat. Nikdo není dokonalý a občas každý může udělat chybu, tak dej Martinovi ještě šanci, je v teamu nový a také nejmladší, tak se do toho nejprve potřebuje dostat :)

Miroslav Růžička
Uživatel
Miroslav Růžička

Ách jo, proč to neni i pro X10? :(

Pavel (neregistrovaný)
Anonym
Pavel (neregistrovaný)

Kdyby rači dali do všech telefonu slot na microSD karty a v baleni hned 32GB to bych uvítal víc.

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Presne tak,cloud nikdy nemuze nahradit skutecnou fyzickou pamet.

Tom (neregistrovaný)
Anonym
Tom (neregistrovaný)

Nikdy? Ale jdi ty. Takovych tu pred tebou bylo.

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Takovych tu uz byloi co tvrdili jak je to spasa a dodnes skutek utek.Cokoliv zavisle na siti nemuze nahradit pevnou velkou pamet bez zavislosti.

uni
Uživatel
uni

NJ, ale co se slotem. Výrobce OS na něm nevydělá, výrobce zařízení na něm nevydělá, poskytovatel dat na něm nevydělá…:-/

fero (neregistrovaný)
Anonym
fero (neregistrovaný)

ale já si myslím že to pude, je to budoucnost. I když s těma našima operátorama asi daleká :D

janac_marek
Uživatel
janac_marek

Cloud je určite potrebný. Hlavne cloud typu SkyDrive, Google Drive, respektíve Apple iCloud. Osobne si myslím, že služby ako DropBox nemajú veľmi dlhodobú perspektívu (áno, v dnešnej dobe áno, ale vravím o budúcnosti).

Cloud ako náhrada localdisku tak skoro určite nie. Ale Cloud ako perfektný nástroj pre synchronizáciu a zjednodušenie práce rozhodne áno (nie len email). Samozrejme na to treba ešte trocha lepší mobilný internet. Dnes síce nie je problém mať za 10€-15€ neobmedzený mobilný internet (žiaľ s FUP na 2GB a potom spomalenie na 64kbps), ale aj tak si to nie každý používateľ dá.

uni
Uživatel
uni

I kdybych překonal překážku v podobě FUP, stejně je to furt na nic, závislost na signálu pro přístup k datům je jaksi blokující, např. v metru, že:-) Že bych chtěl hudbu slyšet jen ve stanicích…:-D

stiinek
Uživatel
stiinek

16GB map Norska, Švédska a Finska v cloudu mi bude na cestách taky dost k ničemu :)

mino
Uživatel
mino

ale uz mam vdaka Sony 50GB v Box a vdaka Samsungu 50GB v Dropboxe…uz len niekde splasit Chromebook a bude 100GB v Google Drive:-)