Sony nabídne 50 GB v cloudu pro majitele modelů Xperia

Není to tak dávno, kdy se na pulty obchodů opět dostaly telefony samostatného výrobce Sony. Prodeje společnosti jsou obstojné a určitě má co nabídnout. Konkurence na tom však není jinak a tak se japonský gigant poněkolikáté snaží nalákat potencionální zákazníky nějakým bonusem. Již dříve poskytl majitelům zařízení Xperia exkluzivně nějakou aplikaci nebo obsah do ní (např. Call of Duty: Black Ops Zombies). Nyní bylo uzavřeno partnerství s cloudovým úložištěm Box, kdy všichni majitelé telefonů Sony i Sony Ericsson (zde tvoří výjimku přístroje řady Xperia X10) dostanou zdarma 50 GB prostoru pro svá data.

Jediné, co uživatelé musí udělat, je zaregistrovat se prostřednictvím svého Xperia zařízení a to učinit nejpozději do 31. prosince 2013. Podobnou nabídkou již lákal uživatele i výrobce HTC, jenž pro změnu poskytl svým zákazníkům 25 GB místa na Dropboxu. Stejnou velikost úložiště nabízí i Microsoft, který ho dává majitelům všech Windows Phone přístrojů. Nelze než doufat, že tento trend se bude dále rozšiřovat, jelikož se bezesporu jedná o velmi užitečnou věc.

Zdroj

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku