Domů » Bleskovky » Sony dnes představí nové Xperie Z5: Sledujte tiskovou konferenci online

Sony dnes představí nové Xperie Z5: Sledujte tiskovou konferenci online

Jak jsme vás již informovali v našem souhrnném článku, právě dnes pro novináře začíná veletrh IFA v Berlíně. Na 16. hodinu si tiskovku naplánovala společnost Sony, která by měla představit hned tři modely řady Xperia – kompaktní Z5 Compact, klasickou Z5 a Z5 Premium se 4K displejem (více informací).

Sony bude celou konferenci streamovat online na této stránce. Pokud tedy chcete novinky sledovat pohodlně přímo ze svého počítače, nezapomeňte si v 16:00 naladit kanál Sony. Za SMARTmanii míří do Berlína náš šéfredaktor Jirka Hrma společně s Richardem Streitem, aby vám mohli přinášet čerstvé informace a videopohledy přímo z místa dění, tak nás nezapomeňte sledovat. A aktivní jsme také na našem speciálním twitter kanále @smartmania_live, kam publikujeme nejrůznější postřehy přímo z výstaviště a další zákulisní informace.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na