Sony plánuje konferenci na veletrhu IFA: Na jaké novinky se můžeme těšit?

Berlínský veletrh IFA se bude konat od 4. do 9. září letošního roku. Ještě před oficiálním zahájením veletrhu probíhá 2. a 3. září uzavřená část určená pro novináře. Sony patří mezi pravidelné účastníky této akce a právě na 2. září chystá svou tiskovou konferenci. Jaká překvapení si pro nás tento japonský výrobce chystá?

 

Podle posledních spekulací bychom se měli dočkat představení nové vlajkové lodi – modelu Xperia Z5. Této domněnce napovídá jednak to, že i na loňském ročníku veletrhu proběhlo představení nového vlajkového modelu (Xperia Z3) a také listopadová premiéra nového filmu s Jamesem Bondem, ve kterém by se měla novinka objevit. Největší vylepšení se bude týkat především čipsetu, kde výrobce údajně zvolí Snapdragon 820 od Qualcommu. Zbývající parametry budou nejspíše shodné s Xperií Z3+. Kromě toho se možná dočkáme i kompaktního smartphonu s pravděpodobným označením Xperia Z4 Compact. Na veletrhu IFA nebude chybět ani naše redakce, takže se můžete těšit na exkluzivní informace přímo z místa konání.

Autor článku
Zdeněk Beran
Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku