Domů » Bleskovky » Sony plánuje konferenci na veletrhu IFA: Na jaké novinky se můžeme těšit?

Sony plánuje konferenci na veletrhu IFA: Na jaké novinky se můžeme těšit?

Berlínský veletrh IFA se bude konat od 4. do 9. září letošního roku. Ještě před oficiálním zahájením veletrhu probíhá 2. a 3. září uzavřená část určená pro novináře. Sony patří mezi pravidelné účastníky této akce a právě na 2. září chystá svou tiskovou konferenci. Jaká překvapení si pro nás tento japonský výrobce chystá?

 

Podle posledních spekulací bychom se měli dočkat představení nové vlajkové lodi – modelu Xperia Z5. Této domněnce napovídá jednak to, že i na loňském ročníku veletrhu proběhlo představení nového vlajkového modelu (Xperia Z3) a také listopadová premiéra nového filmu s Jamesem Bondem, ve kterém by se měla novinka objevit. Největší vylepšení se bude týkat především čipsetu, kde výrobce údajně zvolí Snapdragon 820 od Qualcommu. Zbývající parametry budou nejspíše shodné s Xperií Z3+. Kromě toho se možná dočkáme i kompaktního smartphonu s pravděpodobným označením Xperia Z4 Compact. Na veletrhu IFA nebude chybět ani naše redakce, takže se můžete těšit na exkluzivní informace přímo z místa konání.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Diskuze k článku

  1. pouzitie Snapdragonu 820 je podla mna malo pravdepodobne, sony nepotrebuje tak vykonne cpu, bohato postacuje S810 v2.1, podla mna ho aj zvolia, skor by mali zapracovat na fotoaparate, lebo konkurencia im uteka a to nielen v podobe Samsungu, LG ale aj Huawei alebo OnePlus 2

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).