Sledujte nás na YouTube

Sony chystá Xperia Z3 Tablet Compact: Prozrazuje to manuál k dokovací stanici

Někdy vyplují informace o chystaném zařízení oficiální cestou, aniž by to měl jeho výrobce v plánu. Manuál k Microsoft Surface Pro 3 například omylem odhalil existenci tabletu Surface Mini, nyní se podobný kousek povedl i Sony. V manuálu jeho dokovací stanice s bezdrátovým reproduktorem BSC10 je totiž uvedena kompatibilita s dosud neoznámeným zařízením Xperia Z3 Tablet Compact.

  

Sony paradoxně dosud nepředstavilo ani Xperii Z3 Tablet, spekuluje se však, že nástupce tabletu Z2 bude představen počátkem září na veletrhu IFA. Pokud si zachová úhlopříčku 10,1“, můžeme odhadovat, že jeho kompaktní verze nabídne displej o velikosti mezi 7 a 8 palci. Hovořit o ostatních parametrech by bylo prozatím věštění z křišťálové koule, doufejme, že se představení obou tabletů Xperia Z3 společně se stejnojmennými telefony dočkáme již za dva týdny v Berlíně. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *