Domů » Bleskovky » Sony chystá voděodolnou novinku: Xperia M4 Aqua se představí na MWC

Sony chystá voděodolnou novinku: Xperia M4 Aqua se představí na MWC

Letošní konference MWC se blíží mílovými kroky a na povrch vyplouvají spekulace o chystaných novinkách, které budou představeny. Jak jsme vás již informovali, Sony si nechává představení své vlajkové lodi Xperia Z4 na později a v Barceloně bude k vidění pouze model Z4 Tablet.

 

Dnes se objevila informace, že bychom se přeci jen měli dočkat nového přírůstku do portfolia mobilních telefonů. Sony Xperia M4 Aqua bude nástupcem modelu M2 Aqua. Ze specifikací je známo pouze to, že by měl telefon přijít na trh vybaven operačním systémem Android ve verzi 5.0 Lollipop. Označení Aqua napovídá, že bychom se měli dočkat odolnosti vůči vodě a prachu (certifikace IP68). Předpokládáme výbavu odpovídající spíše nižší střední třídě. Více informací se dozvíme příští týden.


Tip: Sledujte novinky z MWC, tiskové konference i zákulisní dění na našem speciálním twitteru @smartmania_live

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).