Sony chystá na léto výkonný smartphone s HD displejem

Pokud patříte mezi příznivce značky Sony, tak vás určitě potěší informace o připravovaném smartphonu s označením LT29i „Hayabusa“. Ten nabídne rozměrný displej s úhlopříčkou 4,55″ a rozlišením 720 x 1280 pixelů. Srdcem se stane dvoujádrový procesor Snapdragon S4 s taktovací frekvencí 1,5 GHz. Za pomyslnou chloubu lze označit fotoaparát s rozlišením 13 Mpx a možností nahrávání HDR videa. Dle dostupných informací by měl integrovaný fotoaparát podávat nadprůměrné výkony i za nepříznivých světelných podmínek. 

The "HDR Movie function" demo 逆光でも色鮮やかに撮影できる「HDRムービー機能」

O dostatečnou výdrž se bude starat akumulátor se slušnou kapacitou 2 200 mAh, tloušťka telefonu by přitom neměla přesáhnout sedm milimetrů. Své premiéry se Sony LT29i (Hayabusa) dočká již v červnu letošního roku a na pultech prodejců se s nejvyšší pravděpodobností začne objevovat o měsíc později. Sony v letošním roce nijak nezahálí a ve svých laboratořích pracuje i na dalším smartphonu, který má světlo světa spatřit v říjnu a dle zákulisních informací se bude jednat o vlajkovou loď výrobce. V kuloárech se o něm hovoří pod kódovým označením LT30i „Mint I“ a kromě přítomnosti displeje s OLED technologií a čtyřjádrového procesoru zůstávají další specifikace zahaleny tajemstvím. 

Zdroj: Phonearena

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku