Domů » Bleskovky » Sony brzy představí druhou generaci chytrých hodinek SmartWatch

Sony brzy představí druhou generaci chytrých hodinek SmartWatch

Společnost Sony už za dva dny na akci Mobile Asia Expo představí třetí generaci chytrých hodinek SmartWatch. Vyplývá to z pozvánky, která se objevila na oficiálním twitter kanálu Sony. Už první generace hodinek byla celkem užitečným pomocníkem, ale k dokonalosti jim stále něco chybělo (recenze).

O nové generaci se toho zatím příliš mnoho neví, ale spekuluje se, že by měly být vodotěsné, lehčí a lépe vybavené a doufejme, že v Sony nezapomenou ani na technologii NFC. Další překážkou by mohla být cena, protože podobné typy příslušenství nejsou zrovna nejlevnější, tak doufejme, že nás Sony překvapí a nová generace hodinek bude stát za to.

Aktualizováno – Sony oficiálně představilo hodinky SmartWatch 2


Takto vypadala první generace chytrých hodinek od Sony. Nová verze má být podstatně lehčí, vodotěšná a lépe vybavená.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

  1. Nechci tvrdit, že umím počítat lépe než redakce, ale jak počítám tak počítám, bude to třetí generace hodinek od Sony…

  2. kidal5 (neregistrovaný)

    Kámoš to má a je spokojenej. Hlavně, když píšeme nějakej test tak na to furt čumí, ale žádnýho učitele to nenapadne…

  3. nikko (neregistrovaný)

    nechápu, že tady toho retar*a Javůrka ještě pořád trpí – kolikrát jsem upozorňoval na jeho bludy, chybný fakta, opsaný pasáže článků, PR bláboly a teď nám tady ještě „vyplívá“…já na něho asi taky brzo něco vyplivnu a možná na celej tenhle web, jestli s tím nezačnou něco dělat..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).