Sonos Roam SL míří na český trh. Bez mikrofonu a s nižší cenou – SMARTmania.cz

Sonos Roam SL míří na český trh. Bez mikrofonu a s nižší cenou

sonos roam SL 5

Značka Sonos loni v březnu představila svůj nejmenší přenosný reproduktor Roam, který nabízí využití nejen na cestách, ale samozřejmě jej lze začlenit i do domácího audio systému kalifornské společnosti. Sonos patří mezi jednoho z nejlepších výrobců multi-room ozvučení. Jeho produkty se vyznačují špičkovým zvukem a precizním dílenským zpracováním i schopností spolu v rámci jednotlivých místností perfektně komunikovat.

Rok po uvedení klasické verze přichází na trh varianta s označením Roam SL, která má stejné parametry až na jeden – nedisponuje mikrofonem, který se jinak využívá například pro ovládání chytré domácnosti. I tato verze nabízí výdrž až 10 hodin při 50% úrovni hlasitosti, kompletně voděodolné tělo dle IP67 a dobíjení skrze USB-C. S okolními zařízeními či zdroji zvuku komunikuje jak přes Bluetooth, tak i Wi-Fi. Nechybí samozřejmě ani podpora standardu Apple AirPlay 2.Sonos Roam recenzeNepřehlédněte

Recenze Sonos Roam: prémiový bezdrátový reproduktor nejen na cesty

Zatímco cena klasického Sonosu Roam je 4 990 Kč, verze SL vyjde o 500 Kč levněji. Na českém trhu bude tento přenosný reproduktor dostupný v černé a bílé barvě od 15. března za doporučenou cenu 4 490 Kč včetně DPH.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku