Domů » Články » SmsChatHeads: Správce textových zpráv s bublinami ve stylu Facebook Messengeru

SmsChatHeads: Správce textových zpráv s bublinami ve stylu Facebook Messengeru

Líbí se vám styl komunikace ve Facebook Messengeru pro Android a chcete ve stejném duchu komunikovat i prostřednictvím textových zpráv? Vyzkoušejte bezplatnou aplikaci SmsChatHeads.

Na Google Play se objevila velmi zajímavá aplikace, která má usnadnit a urychlit psaní textových zpráv. Jmenuje se SmsChatHeads a pochází od našich slovenských sousedů z MMstudia. Pokud rádi píšete smsky, chatujete a nevyhovuje vám klasický androidí správce textových zpráv, může být pro vás užitečná.

  

Při zapnutí se může stát, že budete trochu zmatení. Před očima se vám objeví „klasický“ adresář kontaktů se zprávami, avšak zdání klame. Na první pohled vypadá podobný tomu, který najdete v mobilním Skype. U každého jména z vašich známých či rodinných příslušníků je po levé straně zobrazen modrý kruh, ve kterém může být vložena fotka pro snadnější rozpoznání. Ještě než na nějakou osobu kliknete, můžete jí zavolat jednoduchým způsobem. Stačí prstem přejet po displeji do pravé strany a vykoukne na vás zelená notifikační lišta s tlačítkem pro volání.

 
SmsChatHeads ocení všichni, kterým se líbí styl konverzací ve Facebook Messengeru pro Android 

Dále si lze vybrat, jestli chcete pro hovor použít Skype nebo telefon. Po kliknutí se určitý kontakt zobrazí jako malé, bílé kolečko v pravém horním rohu. Pokud vám bude překážet ve výhledu, můžete si jej přemístit kamkoliv budete chtít, stejně jako to umí Facebook Messenger, který autory aplikace inspiroval. Funguje i chatování s více osobami – postup je stejný, vyberete si jiný kontakt z adresáře a ten se vám, stejně jako u prvního kolečka, vytvoří na horní straně displeje. Přepínání a chatování funguje bravurně. Po poklepání na jedno z koleček se objeví chat, ve kterém se ukážou i poslední psané zprávy s dotyčnou osobou. Jestli vám budou kolečka překážet a budete chtít se těch koleček zbavit, můžete jej držením a přetažením do dolní strany displeje odstranit.

Odkaz na Google Play Odkaz na Google Play
Free verze / placená verze (24 Kč)

SmsChatHeads není nijak náročný na systém a neměl by být problém jej spustit i na slabších strojích. Protože je to od vydání teprve pár dní a určitě se aplikace dočká i nějakých větších úprav, vidím v ní velký potenciál a nejvíce ji ocení ti, kterým vyhovuje styl zobrazování zpráv z Facebook Messengeru. Vývojáři připravili základní verzi, která je na Google Play k dispozici zdarma. Pokud se vám bude aplikace líbit a budete chtíti podpořit vývojáře, můžete si za 24 Kč koupit.

Dominik Blatoň

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *