Domů » Bleskovky » Smartphony Moto G6 dorazí později, než jsme očekávali

Smartphony Moto G6 dorazí později, než jsme očekávali

Na konci minulého týdne se na eshopu Alza.cz objevily podrobné karty smartphonů Moto G6, G6 Play a G6 Plus. Na jejich displejích se skvělo datum 3. dubna, což bylo také očekávané datum jejich odhalení. K představení v týdnu nakonec nedošlo a Alza tyto telefony ze svého obchodu vymazala.

Zřejmě ale nebudeme muset čekat dlouho, společnost Lenovo rozeslala pozvánky na tiskovou konferenci, která se odehraje 19. dubna v brazilském Sao Paulu. Telefony Moto G jsou v Brazílii velmi populární, proto není místo premiéry žádným překvapením. Jaký budou mít chystané novinky vzhled a výbavu, si můžete přečíst v našem původním článku.

Řada Moto G6 předčasně odhalena. Alza ji vystavila před oficiální premiérou

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Vždyt to byl Apríl :D.

  2. Petr Luňák

    škod aže nemá jack výstup

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).