Cena:

Smartphone s designem Cybertrucku? Za 185 tisíc dostanete nepraktický kýč

cyberphone

Ruská společnost Caviar je známá designovými úpravami všemožných produktů včetně smartphonů. Výrobky Caviaru cíli na movitou klientelu, neboť se prodávají mnohonásobně dráž než výchozí zařízení, často kvůli drahým a ve světě smartphonů méně obvyklým materiálům. Portfolio výrobce je velmi široké, byť ve většině případů se jedná o nevkusný kýč; vzpomeňme například na titanovou Nokii 3310 se zlatým logem Vladimíra Putina.

iPhone 11 Pro v designu Tesly Cybertruck se rozhodně nevyplatí

Caviar se rozhodl využít i popularity futuristického pick-upu Tesla Cybertruck a jeho křivky nasadil na iPhone 11. I v tomto případě „výrobce“ použil jako materiál zad titan, na zařízení nenajdete jediné zaoblení, všechny křivky jsou přísně rovné jako v případě skutečného Cybertrucku. Jak ale ukazuje nejnovější video technologického youtubera Marquese Brownleeho, není všechno titan, co se třpytí.

CyberTruck Phone Impressions... Ridiculous

Zařízení v rukách působí jako iPhone v poměrně hamatném krytu, kvůli kterému se celý telefon zvětší, ztěžkne, do rukou řežou ostré hrany, a navíc přichází o schopnost bezdrátového nabíjení. A to vše za „pouhých“ 6 930 EUR (asi 185 tisíc korun, doprava zdarma).

cyberphone

Pro „chudé“ boháče existuje hliníková varianta za 6240 EUR (asi 140 tisíc korun), naopak ti nejmovitější si mohou dopřát speciální miliardářskou edici ze stříbra a zlata za cenu 18 050 EUR (téměř půl milionu korun). No neberte to.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.