Domů » Bleskovky » Smartphone Honor 7 ve verzi Premium Gold zlevňuje

Smartphone Honor 7 ve verzi Premium Gold zlevňuje

Značka Honor před měsícem oznámila snížení svých smartphonů Honor 6 a 7 (více informací), nyní přidává do výprodeje prémiovou verzi své současné vlajkové lodě Honor 7 Premium Gold.

Honor_7_gold_02

Telefon se pyšní kovovým tělem s keramickou vrstvou, 5,2″ Full HD displejem, výkonným hardwarem (Kirin 935, 3 GB RAM) a vnitřní pamětí s kapacitou 32 GB, což je oproti běžné verzi Honoru 7 dvojnásobek. Ve výbavě dále nechybí dvojice fotoaparátů o rozlišení 20 a 8 Mpx, čtečka otisků prstů či programovatelné smart tlačítko.

V České republice je možné telefon s trvale nižší cenou sehnat od 1. června, a to u všech obchodních partnerů bez výjimky. Nová cena Honoru 7 Gold Premium je 9 990 Kč. Původní cena Honoru 7 byla přitom 10 990 Kč. Oznámení slev vlajkových Honorů můžeme chápat jako čištění skladů před očekávaným Honorem 8, o němž jsme vás informovali včera.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).