Domů » Bleskovky » Honor 8 by mohl přijít již tento měsíc: Očekává se výtečná výbava a atraktivní vzhled

Honor 8 by mohl přijít již tento měsíc: Očekává se výtečná výbava a atraktivní vzhled

Loni na konci června byl představen slušně vybavený smartphone Honor 7 (recenze). Pokud bude chtít jeho výrobce, společnost Huawei, dodržet typický roční mezigenerační interval, měli bychom se tento měsíc dočkat jeho nástupce. Vzhledem k tomu, že internetem začínají o Honoru 8 kolovat první střípky, nemusí být tyto spekulace daleko od pravdy.

honor 8

Honor 8 by mohl mít podobnou výbavu jako nedávno představený smartphone Honor V8 (více informací), který se však na náš trh vůbec nedostane; důvodem může být velká úhlopříčka displeje, která je v oblibě spíše v asijských zemích. Honor 8 si má udržet displej s úhlopříčkou 5,2″, který má být ochráněn zaobleným 2,5D sklem. Stejné řešení má být aplikováno i na záda, rámeček pak bude patrně z kovu. Honor 8 údajně půjde na trh s puncem nejkrásnějšího zařízení, které kdy jeho výrobce představil.

Vnitřní hardwarová výbava minimálně dorovná nejvybavenější telefony Huawei / Honor současnosti, těšit se tak můžeme na procesor Kirin 950 (955), 4 GB RAM a oboustranný USB-C konektor. Spekuluje se také o podpoře bezdrátového nabíjení a infračerveném portu pro ovládání domácích spotřebičů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. pavel (neregistrovaný)

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li se dá očekávat zlevnění Honoru 7 s příchodem nového Honoru 8. Děkuji za odpověď.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).