Domů » Bleskovky » Smartphony Honor 7 a Honor 6 zlevňují. Nové ceny potěší

Smartphony Honor 7 a Honor 6 zlevňují. Nové ceny potěší

Honor v rámci České republiky oznámil trvalé snížení cen u dvou svých modelů. Změna ceny se týká 5,2″ Full HD modelu s kovovým tělem Honor 7 (recenze) i Honoru 6, který displnuje 5″ Full HD panelem, 3 GB RAM a 13Mpx fotoaparátem (recenze).

Honor 6

Na našem trhu je telefony s trvale nižší cenou sehnat od 1. května, a to jak ve volném prodeji, tak také u operátorů. Nová cena Honoru 7 je 8 990 Kč. Akce se týká smartphonu ve stříbrném a šedém provedení. Honor 6 je nově k dostání za 6 499 Kč včetně DPH. Původní cena Honoru 7 přitom byla o 1 000 Kč vyšší. V případě Honoru 6 je sleva rovných 1 500 Kč.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).