Domů » Bleskovky » Stylový Doogee se dočká vylepšení: Model DG700 Pro bude mít 6000mAh akumulátor

Stylový Doogee se dočká vylepšení: Model DG700 Pro bude mít 6000mAh akumulátor

Smartphone Doogee DG700 se již nějakou dobu prodává i na českém trhu. Tento telefon svojí hardwarovou výbavou příliš neoslní, jeho přednosti se skrývají jinde. Těmi jsou hlavně kvalitní zpracování a luxusní design. Kovovou konstrukci doplňuje kožený zadní kryt. Vzhled na první pohled může připomínat některé z luxusních telefonů Vertu.

 

Brzy by se měla na trh dostat vylepšená verze, která ponese označení DG700 Pro. O vzhledu zatím nemáme žádné informace, ale díky uniklým informacím víme alespoň některé hardwarové parametry. Výrobce vsadil na nový čipset Helio X10 (MT6795) od MediaTeku, který je vybavený osmi jádry s maximálním taktem 2,2 GHz.

Smartphone bude dostupný ve dvou verzích, které se budou lišit kapacitou operační paměti. Slabší verze bude mít 3 GB, výkonnější rovnou 4 GB. Výrazného vylepšení se dočkal také displej, který bude mít nyní úhlopříčku 5 palců a rozlišení FullHD (1080 × 1920 px). Příjemnou zprávou je rovněž akumulátor s úctyhodnou kapacitou 6 000 mAh, díky kterému by neměl být problém ani s několikadenním provozem na jedno nabití. Doogee DG700 Pro dorazí na čínský trh v září. Na ostatní trhy by se měl dostat telefon vzápětí.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Diskuze k článku

  1. Ghostrider95 (neregistrovaný)

    tenhle telefon by mi vydržel tak tejden , můj telefon má výdrž zhruba 3 dny když ho podtaktuju , deaktivuju ostatní jádra a ukončím všechny nepotřebný procesy na pozadí , tímhle stylem vydrží 3 dny a tenhle by vydržel aspoň 9 dní protože já mám jenom 2400mAh

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).