Domů » Bleskovky » Sluchátka Samsung Galaxy Buds+ dostanou dvě nové barvy

Sluchátka Samsung Galaxy Buds+ dostanou dvě nové barvy

Pokud jste si stihli pořídit bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds+, tak jsou s nejvyšší pravděpodobností černé, bílé nebo modré barvy. Ačkoli je to více barevných kombinací, než nabízí většina konkurence, ne každý s ochotou vsadí na nestárnoucí černou, či elegantní bílou. I proto se možná korejský gigant rozhodl barevnou paletu svých sluchátek rozšířit.

Samsung Galaxy Buds plus red
Samsung Galaxy Buds+ v nové barvě (zdroj: SamMobile.com)

Mezi nové barvy přibyla červená a především u dam populární růžová. Ačkoli přírůstek nových barev musíme pochválit, není toto oznámení bez poskvrnky. Nové barevné varianty jsou totiž dostupné pouze v Jižní Koreji – červené Samsung Galaxy Buds+ jsou exkluzivní pro operátora KT, zatímco růžová sluchátka lze zakoupit skrze oficiální stránky Samsungu za zhruba 3 500 korun.

Samsung Galaxy Buds plus pink
Samsung Galaxy Buds+ v růžové barvě (zdroj: SamMobile.com)

Vzhledem k tomu, že Samsung prodal celkově 250 000 kusů Galaxy Buds+, je pravděpodobné, že jakmile skončí korejská exkluzivita, tak se nové barevné kombinace dostanou i do našich končin.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na