Domů » Bleskovky » Sluchátka AirPods Studio nabírají zpoždění. Štítky AirTags zřejmě dorazí brzy

Sluchátka AirPods Studio nabírají zpoždění. Štítky AirTags zřejmě dorazí brzy

Představením nových iPhonů ještě letos Apple neřekl poslední slovo. Spekuluje se, že za měsíc firma z Cupertina uskuteční další virtuální tiskovou konferenci a představí další várku předvánočních produktů. Hlavní hvězdou akce se patrně stane 12“ MacBook poháněný ARMovým čipsetem Apple Silicon, ovšem očekáváme i jiná zařízení.

Sluchátka AirPods Studio nabírají zpoždění

Ještě nedávno bychom na druhé místo adeptů na odhalení postavili náhlavní sluchátka AirPods Studio, ovšem podle nejnovějších zjištění informátora Jona Prossera došlo v jejich produkci k zásadnímu problému, který by mohl příchod nepříjemně zbrzdit. Optimistická varianta hovoří o dostupnosti v prosinci, Prosser se spíše přiklání k březnu příštího roku. Otázkou tedy je, zda Apple svá prémiová sluchátka představí už v listopadu, nebo s premiérou počká na jaro.

Štítky AirTags už příští měsíc?

Pokud by sluchátka AirPods Studio v příštím měsíci nedorazila, nový MacBook rozhodně nebude představen sám. Apple má v záloze ještě lokalizační štítky AirTags, které měly podle dřívějších informací Jona Prossera dorazit až příští rok na jaře, avšak pravděpodobně je Apple ukáže už příští měsíc. Tento produkt netrpí problémy s produkcí a je prakticky hotov, Apple pouze čeká na pravou chvíli jeho uvedení.

Podpora pro AirTags je prý naplánována do iOS ve verzi 14.3, která bude uvolněna právě v příštím měsíci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).