Domů » Bleskovky » Slevy ve Windows Phone Store: Chytlavé tituly od Gameloftu za dvacku

Slevy ve Windows Phone Store: Chytlavé tituly od Gameloftu za dvacku

Ve Windows Phone Store je nyní možné pořídit tři hry od studia Gameloft za výrazně snížené ceny. Ačkoliv je dnes pátek, nejedná se o pravidelné týdenní slevy v rámci Red Stripe Deals, ale o zvláštní akci nad jejich rámec. Všechny uvedené tituly už se dočkaly svého zlevnění v druhé polovině června, nyní je ale možné pořídit je ještě laciněji.

Assassin’s Creed – Altair’s Chronicles HD

Původní cena: 103,99 Kč
Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 139 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5 (min. 512 MB RAM), Windows Phone 8

  

Kdo by neznal populární herní sérii Assassin’s Creed. V tomto mobilním prequelu se vrátite do role hlavního hrdiny prvního konzolového dílu, Altaira Ibn-La‘ Ahada, abyste ukradli templářům svatý kalich a zastavili tak jejich smrtonosné křížové výpravy. Osud Svaté země je ve vašich rukou.

-

Brain Challenge HD

Původní cena: 103,99 Kč
Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 112 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5 (min. 512 MB RAM), Windows Phone 8

  

Brain Challenge je sbírka logických miniher zabalených do hezkého grafického kabátku. Škoda těch zbytečných bugů a údajně až pěti nefungujících achievmentů. Vzhledem k datu vydání v roce 2010 se už opravné záplaty zřejmě nedočkáme. Brain Challenge tak lze doporučit jen hráčům s opravdu pevnými nervy.

-

Uno

Původní cena: 62,49 Kč
Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 59MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

Uno je karetní hra, která vyšla původně už pro systém Windows Phone 7, pro který je stále dostupná. Nabízí bohužel jen režim pro jednoho hráče, i tak s ní lze ale užít spousta zábavy. Díky snadným achievmentům se navíc jedná o výbornou volbu pro lovce herního skóre ve službě Xbox Live.

-

Miroslav Havlíček

2 komentářů

  1. Slevy jsem využil, sice jsou to starší hry, ale zábavy hodně:-)

  2. Vďaka za info :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).