Domů » Bleskovky » SlevoPark: Vodafone spustil nový nákupní web slev nejen pro své zákazníky

SlevoPark: Vodafone spustil nový nákupní web slev nejen pro své zákazníky

Uživatelé Vodafone Parku najdou od dnešního dne pod svým účtem novou záložku SlevoPark. S tímto nákupním portálem, respektive agregátorem slev, mohou čerpat různé výhody. SlevoPark je rozdělen do tří částí – E-shop, NákuPark a Partnerské výhody. 

V sekci E-shop najdou uživatelé slevy na desítky různých produktů, jako jsou parfémy známých značek (Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Christian Dior, apod.), nebo třeba elektronika firmy Nikon, ETA či Hyundai. V budoucnu přibydou v nabídce i další produkty. Zákazníci Vodafonu si mohou všechny tyto produkty pořídit až s 21% slevou z maloobchodní ceny. Pro uživatele Vodafone Parku, kteří nejsou zákazníky Vodafonu, jsme připravili slevu až 14 %.

NákuPark funguje jako agregátor slev největších slevových portálů na českém trhu – Slevomat, Zapakatel.cz a Vykupto.  Uživatel Parku může vybírat z aktuálních slev těchto portálů podle parametrů, které do vyhledavače zadá. V sekci Partnerské výhody si mohou uživatelé Vodafone Parku vytisknout kupóny na mimořádné nabídky partnerů a následně je uplatnit na jejich prodejních místech. 

SlevoPark je náhradou za věrnostní program Vodafone menu, který přinášel výhody pouze pro zákazníky Vodafonu. Cílem tohoto nového portálu je odměňovat jak zákazníky Vodafonu, tak i uživatele Vodafone Parku. 

Pro využívání výhod SlevoParku je třeba se přihlásit na park.vodafone.cz. Hned po přihlášení uživatel uvidí novou záložku Slevopark.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).