Domů » Bleskovky » Sledujte živě: Tisková konference Samsung na veletrhu CES

Sledujte živě: Tisková konference Samsung na veletrhu CES

Dnes ve 23:00 našeho času začíná v Las Vegas při veletrhu CES tisková konference společnosti Samsung. Přímý přenos z akce můžete sledovat na vloženém videu. Jihokorejskému gigantovi se novinky pro letošní ročník veletrhu povedlo dobře utajit a v tuto chvíli nevíme, jaké produkty budou odhaleny.

Pokud čekáte na nový vlajkový model Galaxy S6, pravděpodobně budete zklamání – premiéru tohoto kousku si Samsung pravděpodobně nechá až na konec února nebo začátek března. Dnešní konference by se měla točit spíše okolo chytrých televizí a další elektroniky, ale kdo ví, třeba se dočkáme nějakého dalšího překvapení.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).