Domů » Bleskovky » Sledujte online premiéru řady Xiaomi Redmi Note 10. Přenos začíná ve 13:00

Sledujte online premiéru řady Xiaomi Redmi Note 10. Přenos začíná ve 13:00

Už dnes od 13:00 můžete prostřednictvím streamu níže sledovat online premiéru modelové řady Redmi Note 10, kterou budou tvořit celkem dva modely. Podle zveřejněných upoutávek se můžeme těšit na zbrusu nový design, lehčí a tenčí konstrukci splňující krytí IP52 (stříkající voda), herní čipset od Qualcommu, větší baterii s rychlejším nabíjením, audio ve vysokém rozlišení a vylepšenou haptickou odezvu.

Redmi Note 10 Pro má dostat solidní výbavu, kterou bude tvořit čipset Qualcomm Snapdragon 732G, 120Hz displej, 5050mAh baterie a kamera se čtyřmi čočkami s hlavním 64Mpx snímačem. U varianty 5G se spekuluje o čipsetu Qualcomm Snapdragon 750G a 108Mpx fotoaparátu. Zatím nevíme, zda bude na našem trhu dostupná i 5G verze. Základní Redmi Note 10 bez 5G konektivity má nabídnout 6,5“ Full HD+ displej, 6000mAh baterii s rychlým 22,5W nabíjením a trojitý fotoaparát na zádech.

Redmi Note 10 Series Global Launch Event

Po skončení streamu vám nabídneme souhrnný článek s parametry a informacemi o českých cenách.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).