Domů » Bleskovky » Sledujte online: Premiéra nových Lumií s Windows Phone 8

Sledujte online: Premiéra nových Lumií s Windows Phone 8

Už dnes v 16:00 našeho času Nokia v New Yorku představí nové modely Lumia 820 a Lumia 920 s operačním systémem Windows Phone 8 (hardwarové parametry). Celou akci budete moci sledovat živě prostřednictvím online streamu přiloženému k této bleskovce.

Oba modely by kromě nové verze mobilních Windows měly nabídnout bezdrátové dobíjení, což by mohla být zajímavá konkurenční výhoda. Výkonnější Lumia 920 bude lákat především na 4,5″ IPS HD displej a fotoaparát s technologií PureView. Levnější Lumia 820 nabídne WVGA panel a 8Mpx fotoaparát.


Nokia Lumia 920 a Nokia Lumia 820

Premiéru nových telefonů od Nokie budeme pečlivě sledovat i na SmartManii a pokud vše půjde podle plánu, už dnes v podvečer vám nabídneme komentované videopohledy, tak nás nezapomeňte sledovat, ať máte novinky z první ruky :-). Informace z této události budete moci sledovat také prostřednictvím našeho Twitter kanálu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
40 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments