Domů » Bleskovky » Sledujte dnešní online premiéru nových „áček“ od Samsungu

Sledujte dnešní online premiéru nových „áček“ od Samsungu

Už dnes od 15:00 budete moci sledovat další online akci společnosti Samsung s názvem Galaxy Awesome Unpacked, kde budou představeny nové smartphony střední třídy spadající do modelové řady Galaxy A. Samsungu se ani tentokrát většinu hardwarových parametrů modelů Galaxy A52 a Galaxy A72 nepodařilo uhlídat a na internet se opět dostaly s předstihem.

Galaxy A52 voda
Samsung Galaxy A52 by měl nabídnout voděodolné tělo. Alespoň to prozrazuje uniklý obrázek, který před nedávnem zveřejnil Evan Blass.

Pokud si představení nových „áček“ nechcete nechat ujít, zapněte si v 15:00 online přenos, který naleznete pod tímto odstavcem. Ve stejný čas rovněž na SMARTmanii najdete souhrnné články, ve kterých vám modely Galaxy A52 a Galaxy A72 představíme a samozřejmě vám prozradíme i oficiální české ceny.

Samsung Galaxy Awesome Unpacked March 2021: Official Replay

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).