Domů » Bleskovky » Sledujte dnešní českou premiéru série Xiaomi Mi 10T

Sledujte dnešní českou premiéru série Xiaomi Mi 10T

Značka Xiaomi před dvěma týdny ve světě představila novou modelovou řadu Mi 10T, kterou kromě základní varianty doplňuje i vybavenější Pro varianta. Už dnes v 15:00 můžete sledovat oficiální české představení prostřednictvím lokálního videostreamu s českým moderátorem.

Mi 10T Pro 3 1
Xiaomi Mi 10T Pro na oficiálním snímku

Prakticky se jedná o jeden telefon – varianta Pro má pouze odlišný hlavní fotoaparát a vyšší paměťovou konfiguraci. Design, rozměry i zbytek parametrů je pro oba modely totožný. Rozhodně se nejedná o žádné drobečky, fyzické rozměry jsou 165,1 × 76,4 × 9,33 mm a hmotnost 218/216 gramů (Mi 10T Pro/Mi 10T). Na voděodolnost bohužel nedostalo, Xiaomi se chlubí pouze odolností vůči náhodnému postříkání.

Už v 15:30 vám na SMARTmanii nabídneme podrobnou českou recenzi vybavenějšího modelu Xiaomi Mi 10T a také vám prozradíme oficiální české ceny.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments