Domů » Bleskovky » Sledujte dnešní českou premiéru série Xiaomi Mi 10T

Sledujte dnešní českou premiéru série Xiaomi Mi 10T

Značka Xiaomi před dvěma týdny ve světě představila novou modelovou řadu Mi 10T, kterou kromě základní varianty doplňuje i vybavenější Pro varianta. Už dnes v 15:00 můžete sledovat oficiální české představení prostřednictvím lokálního videostreamu s českým moderátorem.

Mi 10T Pro 3 1
Xiaomi Mi 10T Pro na oficiálním snímku

Prakticky se jedná o jeden telefon – varianta Pro má pouze odlišný hlavní fotoaparát a vyšší paměťovou konfiguraci. Design, rozměry i zbytek parametrů je pro oba modely totožný. Rozhodně se nejedná o žádné drobečky, fyzické rozměry jsou 165,1 × 76,4 × 9,33 mm a hmotnost 218/216 gramů (Mi 10T Pro/Mi 10T). Na voděodolnost bohužel nedostalo, Xiaomi se chlubí pouze odolností vůči náhodnému postříkání.

Už v 15:30 vám na SMARTmanii nabídneme podrobnou českou recenzi vybavenějšího modelu Xiaomi Mi 10T a také vám prozradíme oficiální české ceny.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

4 komentářů

  1. To bude jakože česky komentovaný představení? tak to se rád mrknu. ale jsem zvědavej na český ceny. snad to Xiaomi nezabije.

  2. Xiaomi se chlubí pouze odolností vůči náhodnému postříkání.

    Tak to abych si dal bacha, až budu koukat na redtube :D

  3. Kvalita prezentace je příšerná. Pokud hlavní devizou měl být foťák, tak tvrdit o rozmazaných fotkách, které prezentovali, že jsou nádherné, to mi nepřijde jako dobrý marketingový tah. Na mě to působilo hodně amatérsky. Asi to nebude chyba mobilu, ale zkrátka způsobu prezentace. Na druhou stranu vychytávky pro kreativce mě zaujaly.

    Nechápu, co dělala na představení telefonu moderátorka a sportovec. A oni určitě potřebují telefony zdarma. Kdyby během live přenosu udělali soutěž nebo vybrali nějak ze sledujících, to bych to rozdávání telefonů pochopil. PS. klidně jste mi mohli zavolat. Vyměnil bych ho za svůj iPhone a vyzkoušel. ;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).