Domů » Bleskovky » Skype pro Windows Phone teď umí posílat fotky a formátovat text

Skype pro Windows Phone teď umí posílat fotky a formátovat text

Microsoft vydal novou aktualizaci komunikátoru Skype pro Windows Phone 8 a vyšší. Ta s sebou přináší sadu novinek, z nichž zřejmě nejvýznamnější je možnost posílat a přijímat obrázky prostřednictvím rychlých zpráv. Přibyla také funkce pro jednoduché formátování odesílaného textu. Ten lze nyní pouhým uvozením do hvězdiček napsat *tučně*, případně díky podtržítkům _kurzivou_.

  

 Další změny jsou spíše kosmetické, jako třeba možnost zobrazit delší historii konverzací nebo přidat kontakt mezi oblíbené přímo z prostředí chatu. V závěru výčtu novinek nechybí ani obligátní vylepšení výkonu. Na vytvoření průhledné dlaždice už ale vývojářskému týmu bohužel nezbyl čas.

Nová verze aplikace Skype má označení 2.21 a její stažení můžete kromě automatické aktualizace vynutit i pomocí odkazu níže.

Odkaz na WP katalog

Miroslav Havlíček

9 komentářů

 1. co takhle možnost editovat kontakty(změna jména atd.) jako to má andoid? to se asi od MS nedočkáme

 2. Neverím… Po toľkých rokoch sa konečne dajú posielať obrázky.

 3. Väčšinu vecí, čo MS robí schvaľujem a vyhovujú mi. Ale čo sa týka Skype, to je KATASTROFA. Mal všetky predpoklady, aby sa stal svetovým komunikačným nástrojom číslo 1. Teraz je to Whatsapp.

  • whatsapp je top ale mohli by spravit desktop klienta…bo ma uz bolia prsty z tukania :)

 4. Skype na WP je jedna velká katastrofa. Já být Microsoftem, tak se velice stydím…

 5. Zbynda (neregistrovaný)

  Prvni zobrazeni aplikace porad dost dlouho trva, ale pak se mi zda ze ta rychlost se dost podstatne zlepsila.

  Posilani obrazku je fajn, ale je to takove nedotazene, pokud poslete obrazek nekomu na desktop win tak se musi prihlasit nekam na cloud aby si ho zobrazil. Aspon podle prvniho letmeho zkouseni.

  • Jo, tu samou hovadinu udělali na iOS. Nevím co je za problém udělat to jak na androidu, kde se fyzicky posílá obrázek jako na win a ne blbej odkaz na cloud.

  • Fred (neregistrovaný)

   Odkaz na cloud se posila klientum co tuto funkci nepodporuji. Jinak se obrazek posila primo…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).